Konkurs gokartowy - tydzień 3

Volkswagen Caravelle T4 Transporter - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Caravelle T4 Transporter

6% lepiej niż w segmencie Dostawcze (3,83)

dodano 21.01.2006 14:03:52 przez

CALOKSZTALT DO TEGO CZASU JEZDZILEM AUDI BARDZO DOBRE AUTO ALE TEZ MIALO SWOJE DOLEGLIWOSCI TRZEBA PILNOWAC TEN MAM KROTKO POLECAM KUPNO Z ZAUFANYCH RAK ALBO Z WARKSZTATU WIECIE COFANIE LICZNIKA I SERWIS TEN MUSI BYC SPRAWDZONY JAK KUPISZ KOTA W WORKU TO MOZE BYC DROGO:SAMOCHOD POLECAM DLA RODZIN Z DZIECMI I GOSPODARSTW I MALYCH PRZEDSIEBIORSTW JEST TO SAMOCHOD BEZ KONKURENCYJNY LEPSZY OD WSZYSTKICH MERCOW TE MAJA TEZ SWOJE UJEMNE STRONY ALE ZNAM TAKICH CO PRZESIEDLI SIENA VW Z MERCA I SA ZADOWOLENI TE AUTA LATAJA 500:000 BEZ PROBLEMOW TYLKO SERWIS :SERWIS I JESZCZE RAZ SERWIS

dodano 10.11.2004 13:05:31 przez

Zawsze mu ufam bez względu na to gdzie ajde i naarzie udaje sie wspólna współpraca . jak byłem na badaniu z ciekawości ciśnienia w cylindrach to mechanik powiedzial ze teoretycznie wygląda to na połowe żywotnosc tego silnika . a Jeżdże nim czasami ponad 170km / h na autostradach i chula .I z góry zaznaczam że to nie jest Max tego auta. Juz nie jeden z górnej pólki się zdziwił na stracie . Ostatnio ścigałem sie z sprinterem ( włoch ) 2.9 i na odcinku 380 km (wszystko autostrada) , niestety kolega Makaron odpadł z gry choc naprawde był to godny rywal . a poza tym wiele by jesczze pisać.

dodano 03.08.2006 15:12:32 przez

przeglądy co 15.000 km - lekka przesada jak na busa... usunięcie każdej awarii trwa w serwisie w Polsce ok. 10 dni!!! serwisy nie mają części, które ściągaja z Niemiec i trwa to stanowczo zbyt długo! generalnie jednak nie polecam zakupu... może i ładnie wygląda ale jest to zawodny samochód, Panowie inżynierowie z VW - nie popisaliście się... Jeżeli tak samo zaprojektowaliście i wykonaliście Craftera to nie wróżę niczego dobrego... I choć od lat jestem uzytkownikiem VW to jednak poważnie zastanawiam się nad zmianą marki.

dodano 15.02.2013 01:21:45 przez

Bardzo dobry samochód! O mały włos kupiłbym coś innego. Uniwersalny- mam wersję osobową Transportera- nadaje się do pracy i na wycieczki. Droższy od konkurencji, ale wart każdej złotówki. Świetny "kolega z pracy"- można na nim polegać, nie ma fochów, wszystko zrobi i nie marudzi. Wszędzie wjedzie i nie trzeba się trząść o jakość dróg. Super jako bus i osobówka w jednym. Tym modelem Volkswagen tworzył swoją legendę i przyznam, że warto zapłacić za ten znaczek. Dziś już nie robią niestety takich samochodów.

dodano 21.05.2012 18:45:23 przez

Miałem w swoim życiu bardzo dużo samochodów, bardzo dużo jezdze i jak dla mnie T4 to jedyny słuszny sprzęt którego jest pewien na 100%. Wiem że jak teraz wsiądę do niego to zawiezie mnie 1000 czy 2000km bez żadnych niespodzianek dlatego z czystym sumieniem polecam. Mógłbym sobie kupić nowszy może i ładniejszy i bardziej "cool" pozostaje tylko pytanie po co...T4 równa się prostota i niezawodność gdzie w nowszych autach niestety tego nie ma.

dodano 06.09.2004 23:07:14 przez

mój ciągle pracuje w ostrym terenie obciążony na max często wielokroć ponad dopuszczalną normę ponadto częste bardzo dalekie wyjazdy cała europa wzdłuż i wszerz ten samochód jest moim najważniejszym narzędziem pracy i bije beemke siódemke na głowę jeśli chodzi o ciągnięcie kabli w błotnistym terenie pośrodku lasu i jak na moją ekstremalną eksploatację to nie psuje się nic co by miało jakikolwiek wpływ na mój dobry humor

dodano 03.04.2005 22:40:52 przez

Jest to dobre auto,ale jesli stac Cie tylko na zakup nie biorac pod uwage pewnych napraw ktore sa kosztowne niekiedy to odradazam,chyba ze nie wkurzają cie stuki,wycieki oleju,rzężące sprzego itp to ok.Jedno jest pewne to auto chyba nigdy nie stanie Ci na drodze bedzie cos stukac pukac ale bedzie jechac bo to jest VW. Jaaprawiam wszysto co mi sie zepsuje,nie zawsze od razu,nigdy mi nie odmowil posłuszenstwa w trasie.

dodano 04.05.2005 22:44:45 przez

Duże wygodne auto, duża przestrzeń ładunkowa prawie 3m3, to zdecydowanie zalety tego auta, łatwa dostępność części, w zimie nie sprawia żadnych problemów z odpalaniem. Co do spalania poprzednio miałem C-15D palił 6l ropy i miał powierzchnie ładunkową 1 m3, T4 ma trzy razy więcej a pali średnio 8,5l. Zaznaczam że mam wersję SYNCRO 4x4 i wcale nie pali więcej od odpowiednika bez napędu na cztery koła. REWELACJA

dodano 21.02.2008 22:28:05 przez

Mam wersje Mix-T 6 osob + duza paka odzielone kratka (o wiele ladniej wyglada jak scianka) z tylu 3 fotele. Samochod uniwersalny sluzyl jako wyjazdy w trase po dostawy do sklepu (kwiaciarni) rownie dobrze sie sprawowal przy wyjazdach nad moze czy na jakies inne wycieczki. Rownie dobrze jezdzilo sie z nim grac na koncertach i dyskotekach jak i na mecze siatkowki. Nie patrzac na usterki samochod idealny ;)

dodano 13.01.2006 18:35:20 przez

Bardzo sympatyczny pomocnik w firmie - lubi pracować i dzwigać ale ciężary to tylko na wzmocnionych sprężynach z tyłu inaczej nie wytrzymują. Omijajcie dziury bo układ kierowniczy tego nie lubi - przegub, sworznie, końcówka drążka kierowniczego. Ogólnie sympatyczne auto mimo że nie przepadam za europejskimi autami ale jak narazie japończyki takich nie robią więc będę jeździł tym a może i młodszym

Demonstracyjny Mitsubishi ASX Invite 1,8 DID 150KM 4WD

Demonstracyjny Mitsubishi ASX Invite 1,8 DID 150KM 4WD

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 610 km. Silnik: 1.8 150KM, diesel.

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS "BRAZIL"

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS "BRAZIL"

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 000 km. Silnik: 0.1 100KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Caravelle, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Caravelle

Przeczytaj o Volkswagen Caravelle

Volkswagen Multivan - pokochasz podróże
Volkswagen Multivan - pokochasz podróże Idealny samochód na dalekie wyprawy powinien być przestronny, komfortowy, dobrze wyposażony, mocny i oszczędny. Wszystko co niezbędne, znaleźliśmy w Multivanie. Niestety liczne dodatki sprawiły, że jego cena przekroczyła próg... 299 tysięcy złotych!

Volkswagen Caravelle - zobacz filmy

[HD] VW Multivan California 2.0 TDI BiTurbo 180 KM, 2014 - Zachar OFF
[HD] VW Multivan California 2.0 TDI BiTurbo 180 KM, 2014 - Zachar OFF Nie będzie zdjęć pod marketem. Do Kalifornii nie pojadę, ale przynajmniej nad morze wpadnę, bunkrów poszukam...

Volkswagen Caravelle T4 Transporter 273