Oceny Volkswagen Caravelle T4 Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW 1998-2003

Volkswagen Caravelle T4 Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW 1998-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Caravelle T4 Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW 1998-2003

~Arturt4
Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW
Samochód z duszą mega oszczędny typ Holenderka 5 os, jeżdżę na oleju napędowym B0 (bez dodatku bio) spalanie pomiar na pełnym baku powtórzony 5 krotnie od 5,6 do 6,4 szok aż niemożliwe a jednak, nigdy mnie nie zawiódł mimo 23 lat, sprowadzony z Holandii w stanie perfekt miałem w sumie 5 t4 ale nigdy w takim stanie silnik 88 km może na autostrady słaby ale spokojnie można jechać 120 km/h skrzynia na 5 przy krótka obroty 3000 - 125 km/h...
~Dawid
Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW
Auto mam już ponad 5 lat. Jeździłem rok po Polsce a od 4 lat wyjazdy do Belgii. Puki co nigdy mnie nie zawiódł. Silnik działa świetnie, skrzynia 5 biegowa daje radę, chociaż na trasie auto jest głośne w środku mimo że wyciszyłem każdy boczek, podłogę i sufit. Prędkość przelotowa na autostradzie 140kmh osiąga bez problemu. Maksymalna ok 180kmh Spalanie do 120 kmh jest świetne. Udało mi się zejść poniżej 6,5l. Przy dynamicznej jeździe...
~sebu3110mat
Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW
Super auto, silnik rewelacja pancerny, oszczędny przy tych gabarytach auta, zawieszenie bardzo dobre wytrzymałe.Auto proste i pancerne nigdy mnie nie zawiodło,latało Polska Niemcy bez usterki,części eksploatacyjne i olej co 12.000 tyś i nic ponad to. Wyciszenie mogło by być lesze ale w końcu to już powoli zabytek.
~Elżbieta
Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW
Samochód kupiony do wożenia narzędzi fryzjerskich i jako środek do przemieszczania się po różnych festynach w celu promocji mojego zakładu fryzjerskiego. W przeciągu tych dwóch lat eksploatacji zrobiłam tym samochodem 120 tys. km.
~dakkkkk
Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW
Miałem w swoim życiu bardzo dużo samochodów, bardzo dużo jezdze i jak dla mnie T4 to jedyny słuszny sprzęt którego jest pewien na 100%. Wiem że jak teraz wsiądę do niego to zawiezie mnie 1000 czy 2000km bez żadnych niespodzianek dlatego z czystym sumieniem polecam. Mógłbym sobie kupić nowszy może i ładniejszy i bardziej \"cool\" pozostaje tylko pytanie po co...T4 równa się prostota i niezawodność gdzie w nowszych autach niestety tego nie ma.
4,1
~Edward
Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW
Samochód kupiony głównie w celu wożenia gratów do roboty, w ciągu prawie 1,5 roku zrobiłem nim 16 tys. km.
2,7
~X
2,7
~X
~Marcin Kowalik
Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW
Niezawodna i ekonomiczna jednostka. Ładnie brzmi. Mimo 88 km mocny i dynamiczny silnik. (Silnik)
~tommy
idealne auto dostawcze..bez konkurencji