Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter

Podobnie jak w segmencie Dostawcze (3,83)

dodano 26.04.2008 przez

Ogólnie jestem zadowolony jako dostawczak do swojej firmy. Autko ma kopa, dobre hamulce, jest ciche, niezbyt ekonomiczne, fajny wygląd. Na gwarancji co trochę sie psuł (pierdoły), trzeba było wstawiać go do serwisu nawet po między przeglądami. Pod koniec Gwarancji strzeliło mi coś w silniku - wymiana półbloku. Na pewno mankamentem są serwisy autoryzowane. Osobiście nie znam godnego polecenia dobrego autoryzowanego serwisu w moim regionie, słyszałem tylko o Bielsku. Zastanawiam się nad nowym podobnym, ale z silnikiem 175KM- dołożyć chipa, no i można wydusić jakieś 220KM :)

dodano 17.03.2013 przez

Bardzo fajny solidny van, i zgodnie z zasada "jak sie dba tak sie ma" jezdzi , jest bardzo bardzo ekonomiczny, na autostradzie smiga bez problemow 130-150, calkiem wygodny. Czasem przychodzi taki moment ze ostatnia rzecza o jakiej sie mysli jest pojazd a ten jedzie i swoje robi i o to w tym chodzi. Z tym silnikiem nie bedzie to rakieta ale w moim przypadku najwazniejsza byla ekonomia. Do scigania sie z czasem sa lepsze pojazdy od vana. Wada to wyzej od konkurencji ulozona podloga pod zaladunek, ale ten typ tak poprostu ma.

dodano 12.10.2006 przez

VW T5 OCENIAM BARDZO ŹLE. NOWY MODEL POWINIEN BYĆ LEPSZY OD POPRZEDNIEGO. NIESTETY KONSTRUKTORZY COFNĘLI SIĘ O JAKIEŚ DWA MODELE( ALBO KSIĘGOWI...) NIE POLECAM UŻYTKOWNIKOM POTZREBUJĄCYM NIEZAWODNYCH AUT. PRZEBIEG 580000 JEST AUTENTYCZNY. VW KTÓRYM JEŻDZE POKONUJE DZIENNIE PONAD 1000km, W WIĘKSZOŚCI PO NIEMIECKICH AUTOSTRADACH. POZA MNĄ UŻYWA GO JESZCZE 3 KIEROWCÓW, ALE NIE SĄ TO "MORDERCY" SAMOCHODÓW. KAŻDY Z NAS DBA O SWOJE NARZĘDZIE PRACY, NIESTETY POMIMO TEGO STRACH TYM JEŹDZIĆ.

dodano 23.06.2007 przez

naprawde jest wart swej ceny,nie rdzewieje,ładnie wygląda i nie traci na wartości.jeśli szukasz T5 to koniecznie bezwypadkowy i sprawdz jego stan i przebieg w salonie vw.To koszt 180zł razem z badaniem grubości lakieru,a możesz ustrzec się przed zakupem auta po karambolu,zalaniu wodą lub z przebiegiem 500tyś km.przekręconym na 130 tyś.(osobiście takie widziałem)

dodano 21.02.2010 przez

Samochód całkiem przyjemny gdyby nie trapiące go awarie można by powiedzieć , że całkiem udany. Nadaje się świetnie do wyjazdu od czasu do czasu ze znajomymi bez dużej ilości bagażu.Przeszkadza mała ładowność.Gdy przesadzimy z ciężarem lub dopniemy przyczepkę chlapacze rysują asfalt...

dodano 21.04.2006 przez

Ogolnie swietny bus, brak powaznych usterek, dobre osiagi przy umiarkowanym spalaniu. Swietnie spisuje sie na dlugich miedzynarodowych trasach. Odrobine za malo schowkow w kabinie jezeli ktos spedza w tym aucie cale dniei przemierza tysiace kilometrow. Coz dodac - po prostu Volkswagen.

dodano 14.02.2005 przez

Nie za te pieniądze! Nie kupujcie tego auta bo to naprawdę! Ani Volkswagen T5 sienie popisał ani Nowy Mercedes Vito! Najlepiej sobie odpuścić z tym samochodem on jest tak zrobiony żeby co chwile jeździc do serwisu nie to co kiedyś NIE POLECAM i sprzedam go jak najszybciej.

dodano 10.03.2008 przez

Zaczynając od tego, że w serwisie nie znają się prawie na niczym to: zacina się turbina, problemy z tylnią wycieraczką, wymieniali w serwisie tylną szybę tą z okienkiem przesuwnym, i dalej cieknie woda. często przepala się bezpiecznik od c.zamka

dodano 07.11.2009 przez

dobrze wykonane i bez problemu prowadzące się auto 84KM nikt mi nie powie że za mało bo to bus i nie wymagajmy sportowych osiągów prawie 165km/h dobre przyspieszenie, to auto jest zestrojone do mocy a nie szybkości ,na haku 2500kg ok

dodano 22.01.2010 przez

Moim zdanie jest to auto najlepsze w swojej klasie. Dynamiczne, niezawodne, doskonale się prowadzi i sprawia ogromną frajdę z jazdy.Biorąc pod uwage dużą moc i wagę , jest ekonomiczne. Polecam wszystkim kierowcą !!!