Ocena kierowcy - Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter

eska11@op.pl, 15 lat temu
Silnik 2.5 TDI 131KM 96kW
Rok produkcji 2006
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Ogólnie jestem zadowolony jako dostawczak do swojej firmy. Autko ma kopa, dobre hamulce, jest ciche, niezbyt ekonomiczne, fajny wygląd. Na gwarancji co trochę sie psuł (pierdoły), trzeba było wstawiać go do serwisu nawet po między przeglądami. Pod koniec Gwarancji strzeliło mi coś w silniku - wymiana półbloku. Na pewno mankamentem są serwisy autoryzowane. Osobiście nie znam godnego polecenia dobrego autoryzowanego serwisu w moim regionie, słyszałem tylko o Bielsku. Zastanawiam się nad nowym podobnym, ale z silnikiem 175KM- dołożyć chipa, no i można wydusić jakieś 220KM :)
dołożyłem box podnoszący moc do 175KM, dostał większego kopa i V max 195/200 km/h
po około 50000 skrzynia zaczęła lekko "gwizdać". Do dzisiaj się nie nasiliło więcej.
zawieszenie super, niestety trwałość niespecjalna, może to nasze drogi
bez zastrzeżeń
mogło by być lepiej
Wygodnie, przydłuższych odległościach nie odczuwam zmęczenia.
jak na auto tej klasy, dobrze.
zużycie paliwa 12l/10l z boxem, bez litr mniej, jazda z ciężką nogą. Ceny przeglądów i części średnie.
nie ma nic za darmo
serwisy olewają klienta, musisz przynieść "urwaną" część, aby Ci naprawili, albo usterka z komputera.

Volkswagen Caravelle T5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter