Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

Volkswagen Corrado - Oceń swoje auto

lista silników Volkswagen Corrado

Oceny Volkswagen Corrado

2% gorzej niż w segmencie Auta sportowe (4,20)

dodano 11.06.2012 08:49:05 przez

Kupując VW Corrado z silnikiem VR6 spełniłem swoje dziecięce marzenie. W żadnej chwili tego nie żałuję- za każdym razem gdy wsiadam do auta, automatycznie pojawia się uśmiech na mej mordce. Jest to auto idealne do naprawy zepsutego humoru. Brzmienie silnika w żadnym z nowych aut takie nie będzie- 6cylindrów w rzędzie to bardzo fajny wymysł Volkswagena :) Oczywiście jak każde auto ma swoje wady, ale Corrado coraz częściej kupują prawdziwi pasjonaci, a dla nich najbardziej liczy się wzrok postronnych przechodniów obchodzących auto dookoła i pytających co to za samochód- dla takich chwil warto posiadać Corrado. Poza tym i to najważniejsze- masa osób twierdzi, że to najładniejszy VW w historii- teraz, gdy auta tworzą księgowi nigdy coś takiego jak Corrado nie powstanie, a nowe Scirocco to tylko namiastka zadziorności Corra :))

dodano 05.06.2003 23:35:55 przez

Ja tam na corrka nie bede narzekal. Fakt, turbina ... u mnie padla po 200 tys. Co do spalanie, to wg mnie srednio 8-9 l w przebiegach miejskich i na trasie to calkiem niezle w porownaniu z najnowszymi konstrukcjami (gdyby byla sprawna turbina to jeszcze z 1 l byloby mniej). Co do czeszczenia plastikow ... to dosc charakterystyczne dla vw, ale mysle, ze tylko w nowych samochodach wszystko jest ok. Teraz troche o zawiszeniu - na naszych drogach nawet samochodom terenowym nie wytrzymuja zawieszenia. Glosnosc? - przy oryginalnym ukladzie wydechowym - nie mozna chyba narzekac. Zywotnosc silnika - wg mnie znakomita. Sylwetka - skromna, ale nie wszystko zloto co sie swieci! Dla mnie to auto THE BEST!

dodano 15.05.2003 10:25:12 przez

doskonały silnik w ciekawej budzie,dobre zawieszenie i hamulce,mała usterkowość i "normalne" ceny części zamiennych- tyle teorii duzo samochodow po "przejściach" a przy takich osiągach trzeba uważać na jakość napraw-praktyka DUŻY + to grupa polskich fanow tego modelu ktorzy są cennym źródłem wiedzy i dają możliwość pochwalenia się swoim CORKIEM :D

dodano 01.01.2013 21:37:50 przez

Auto tylko dla prawdziwego faceta który lubi sobie czasami podłubać pod maską wszyscy inni długo nie zagoszczą za kierownicą tego auta. Wyprodukowano ich niecałe 100tys ,a najlepsze jest to że nie projektował go VW tylko Karmann i dzięki temu to auto łączy w sobie proste niezawodne rozwiązania i ponadprzeciętny wygląd.

dodano 13.09.2007 23:22:41 przez

Pomijając przyziemne kwestie ceny paliwa czy części auto jest rewelacyjne. Nie pozwala przejść obok siebie obojętnie, ludzie w nowszych samochodach ogladają sie za nim. To auto jest jak kobieta, pomimo klotni zawsze do niego wracasz a wychodzac na miasto prezysz sie chwalac sie przed kolegami. Corka trzeba też kochać.

dodano 19.12.2005 14:27:22 przez

Auto wspaniale, uklad kierowniczy czuly (sportowy) 17 calowe kola sprawiaja ze auto swietnie trzyma sie na zakretach a w tym pomaga jeszcze blokada ukladu roznicowego w skrajnych przypadkach (dolaczana elektronicznie) a nade wszystko - dzwiek silnika! - kto tego nie slyszal nie bedzie wiedzial co to znaczy VR6.

dodano 07.03.2003 12:53:57 przez

Kupowałem ten samochód z myślą że będę nim dużo jedździł poza miastem. I tak było przez 1,5 roku. Teraz wyjazdy poza miasto są sporadyczne i stwierdzam że na miasto to ten samochód się nie nadaje. Przy stanie naszych miejskich dróg i spalaniu w cyklu miejskim przestaje odczuwać chęć do prowadzenia tego autka.

dodano 14.05.2008 02:05:41 przez

bryka tylko UDAJE auto sportowe,przesiadlem sie z 200sx turbo i to byl bład, wersje g60 chyba sie nieudala - taka opinia jest nawet w warsztacie vw, -bardzo kłopotliwy silnik , -reszta tez typowy vw passat- jesli szukasz PRAWDZIWEGO autka sportowego to CORRADO NIM NIE JEST

dodano 18.01.2006 22:47:13 przez

Samochod jest godny polecenia, szczegolnie mlodszym kierowcom. Jego nadwozie wyglada nadal ciekawie pomimo wieku. Wyposazenie i komfort jazdy jest na wysokim poziomie. Budzi zainteresowanie przechodnich i innych kierowcow. Poprostu klasyk. Polecam

dodano 18.05.2008 02:15:46 przez

oprócz rzeczywiscie fajnego nadwozia reszta to kicha ,w wersji 2.0 to sie moglem z lanosem poscigac, wnetrze brzydkie - za bardzo przypomina passata pancernika,chociaz czesci tanie bo troche musialem powymieniac

Demonstracyjny Nissan 370Z Coupe PLATINIUM

Demonstracyjny Nissan 370Z Coupe PLATINIUM

Rocznik: 2014. Przebieg: 100 km. Silnik: 3.7 328KM, benzynowy.

Suzuki SX4 4WD Comfort Plus

Suzuki SX4 4WD Comfort Plus

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.6 120KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Corrado, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Corrado

Przeczytaj o Volkswagen Corrado

Ostatni dzwonek - Volkswagen Corrado (1988-1995)
Ostatni dzwonek - Volkswagen Corrado (1988-1995) Volkswagen Corrado powstał na bazie Golfa II. Mimo upływu lat samochód wciąż potrafi miło zaskoczyć osiągami, jak również właściwościami jezdnymi. Zainteresowani zakupem nie powinni zwlekać. To ostatni dzwonek, by kupić dobrze utrzymane Corrado za rozsądne pieniądze.

Volkswagen Corrado 100