Ocena kierowcy - Volkswagen Corrado

LOBO, 20 lat temu
Silnik 2.9 VR6 190KM 140kW
Rok produkcji 1993
Volkswagen Corrado 2.9 VR6 190KM 140kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
doskonały silnik w ciekawej budzie,dobre zawieszenie i hamulce,mała usterkowość i "normalne" ceny części zamiennych- tyle teorii duzo samochodow po "przejściach" a przy takich osiągach trzeba uważać na jakość napraw-praktyka DUŻY + to grupa polskich fanow tego modelu ktorzy są cennym źródłem wiedzy i dają możliwość pochwalenia się swoim CORKIEM :D
nawet 190 KM po jakims czasie wydaje sie byc troche za malo :)
wrzucasz 2 i masz "automat", ciągnie od 0 do 120, :D
twarde i niskie, szkoda ze na naszych drogach urwałem sobie dokładke zderzaka :(
do przodu i na boki OK ale cofanie nie nalezy do najłatwiejszych
100% VW, wszystko jest na miejscu a wyposazenie nawet jak na dzisiejsze standardy bogate
latem-klimatyzacja lub szyberdach(mam to i to) :D zimą-duzy silnik,duzo ciepla
przod OK tył OK ale wchodza TYLKO 2 osoby a miejsca dla nich jest wystarczająco i "fajnie"(nisko) sie siedzi;wiekszosc moich pasazerow bylo miło zaskoczonych
trudno oceniac bo JEST GŁOSNO ale TAK MA BYC, trzeba sie przyzwyczaic bo juz przy 120 robi sie jakos "nieprzyjemnie"
duzy silnik a spalanie: miasto min 13/100 ale w trasienawet ponizej 9/100(zmierzone na odcinku 700km)
jeśli w dobrym stanie to wart każdej ceny
wszystko zalezy od tego jakie autko nabylismy,ja trafilem srednio wiec musialem poprawic sporo drobiazgow ale to wina właścicieli a NIE MODELU
nie odnotowałem w VR6 jeszcze niczego poważnego
Volkswagen Corrado