Oceny Volkswagen Crafter I Furgon średni rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW od 2006

Volkswagen Crafter I Furgon średni rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW od 2006 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Crafter I Furgon średni rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW od 2006

3,7
~jackbleck
Furgon średni rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy widzę że ile pojazdów tyle opinii :) Ja trafiłem chyba na dobry egzęplaż,mam go od nowości 114000km. bez problemów.Wymienione łożyska na podporze wału (pomoć standard)Puki co wszystko w najlepszym pożądku tylko spalanie !!!! Dlaczego w LT 35 można było zejść do 7,6 litra a w crafterze ledwo 10,6 l.??? Ochrona środowiska?normy spalania? a może nabijanie portweli koncernom naftowym? Bo nie rozumiem...
2,9
~Kierowca po 1,1 mln km
Furgon średni rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Słaby i nieelastyczny silnik 2.0 136KM, marne zawieszenie i dotkliwy hałas w kabinie psują wizerunek Craftera. Niestety o tych problemach dowiedziałem się po zakupie. Samochód dla snobów, którzy patrzą na znaczek na masce. Ja odradzam zakup Craftera. Kupilem z konieczności, po kasacji poprzedniego dostawczaka. Zyczę bezpiecznej jazdy.
3,5
~Felicjaneusz
Furgon średni rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Mozna spokojnie kupic renaulta..kosztuje sporo taniej a jakosciowo bedzie lepszy..Ale jak wczesniej mialem traffica to zdawalo mi sie ze vw to taki \"nadsamochod\"
Volkswagen Crafter I Furgon średni rozstaw osi