Oceny Volkswagen Golf III Kombi

Najnowsze oceny Volkswagen Golf III Kombi

3,7
~Lukasy
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Moim zdaniem jest to niskobudżetowe auto dla ludzi z niezbyt zasobnym portfelem. Części tanie, łatwo dostępne, wiele rzeczy można w miarę prosto zrobić samemu, ewentualnie u wujka Miecia w stodole. Niestety jak się w porę nie zadba o blachę (lub kupi się coś ładnie zrobionego) to rdza go wściekle atakuje. Wiadomo też, że coś, co ma -naście lat, czasem wymaga większych napraw. Nie jest to też auto, na którym można bezgranicznie polegać -...
3,4
~Kamil
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
przeciętne auto do pojężdzenia silnik dość dynamiczny i oszczędny ale bez przesady te 5 średniego bardzo ciężko uzyskać mi spala w trasie 6 na sto ale ja nie jade 80,sam samochód jest do zaakceptowania ale blach i korozja jak kupiłem go było ok a teraz to ostatnio przepadł na lewarku kupa gówna tak szybko gnijącego auta jeszcze nie widziałem fakt nie garażuje go ale widząć co z niego pozostało po zimie to serce mnie boli progi nadkola nikt...
~Mateusz Z.
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Nic tylko wsiadasz i jedziesz. Silnik prosty jak budowa cepa, jak coś nawaliło można samemu wykręcić, pójść na złom i wkręcić coś nowego i jeździ dalej. Brak elektroniki to i nie ma z nią problemu. :) Auto naprawdę idiotoodporne, jendakże przy dobrym użytkowaniu buda się rozsypie już dawno ale silnik będzie chodził.
~Karol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Idealne pierwsze auto dla młodych kierowców. W miarę oszczędne, bezawaryjne i ogólnie przyjemne w prowadzeniu. Mechanicznie pancerny pojazd, ale niestety blacharsko lubi się sypać. Zaskakująco spory w środku 5 osób spokojnie się mieści, ale ze względu na spory hałas przy prędkościach przelotowych (110-120km/h) niestety średnio nadaje się na dłuższe wycieczki.
~Adam
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
Jako drugie auto - robocze. Potrzebne było na chwilę, nie zamierzałem nawet przerejestrowywač, a zostanie dłużej. Jak na tak stare auto to rewelacja. Niewielkie zadbanie o stan techniczny na razie się odwdzięcza. Pewnie dlatego że polska wieś woli tdi od sdi to trafiłem na niezajeżdżone autko.
4,1
~MortalKR
Kombi 1.9 SDI 64KM 47kW
Mam od niedawna ale póki co zadowolony jestem. Jak na 20 letni samochód jest w naprawdę niezłej kondycji. Kupiłem, jak się wydaje, z dobrych rąk, dość zadbany egzemplarz. Kilka pierdół do zrobienia ale i bez tego jeździć można. Zobaczymy co będzie dalej. W razie nowych wniosków i opinii wpis będzie uaktualniany.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Kombi
5,9
10,9
~Grzegorz
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Tanie auto do jeżdżenia. Wymieniać trzeba tylko cześci eksploatacyjne. Z poważniejszych napraw do wymiany były przeguby wewnętrzne i uszczelnienie pompy paliwa. Poza tym to co zwykle - zawieszenie, klocki itp. Typowy wół roboczy.
~MateuszWarmia
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto niezawodne tanie w utrzymaniu, tanie w kupnie. Pali 5l /100km w trasie nawet mniej... nic tylko kupic i jezdzic az sie nie rozsypie buda:) polecam !!! 100 000 km w rok i dwie usterki przy 260tys wezyk pekl i woda uciekla dojechalem do warsztatu na pusto 50km(dolalem wody ale wyciekla i to olalem)szczotki alternatora przy 310tys... wiadomo czesc eksploatacyjna... zmieniam olej co 15 tys nie musze dolewac polecam !!!
~Rafał Rossi
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Ogólnie samochód jeszcze nigdy mnie nie zawiódł , zdarzyły mi się na przestrzeni 8 lat 2 drobne usterki tylna wycieraczka przestała działać w zimie ( - 20C )i uszkodził mi się cylinderek od tylnego hamulca . Jak na 15 latka wynik rewelacyjny , dlatego jak widzę co się dzieje z nowszymi samochodami kolegów nawet nie myślę o sprzedaży :-)
3,2
~art
Kombi 1.9 D 65KM 48kW
Szmelcwagen jak w moim przypadku. Walcze już 2 lata z silnikiem. Okazało się ze niezniszczalny silnik to zwykła ściema. Motor pracuje jak traktor. Słabo zapala!! Ciśnienie i wtryski są OK. Kupując auto z tym motorem zwróćcie uwage na to czy samochód nie ma odłączonego czujnika temperatury silnika. Jeżeli tak jest to ma załatwioną pompę wtryskową. Większość handlarzy stosuje tą metodę. Po podłączeniu czujnika auto nie bedzie chciało odpalić na...
Volkswagen Golf III Kombi