Oceny Volkswagen Golf III Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1994-1999

Najnowsze oceny Volkswagen Golf III Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1994-1999

3,4
~Kamil
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
przeciętne auto do pojężdzenia silnik dość dynamiczny i oszczędny ale bez przesady te 5 średniego bardzo ciężko uzyskać mi spala w trasie 6 na sto ale ja nie jade 80,sam samochód jest do zaakceptowania ale blach i korozja jak kupiłem go było ok a teraz to ostatnio przepadł na lewarku kupa gówna tak szybko gnijącego auta jeszcze nie widziałem fakt nie garażuje go ale widząć co z niego pozostało po zimie to serce mnie boli progi nadkola nikt...
~Karol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Idealne pierwsze auto dla młodych kierowców. W miarę oszczędne, bezawaryjne i ogólnie przyjemne w prowadzeniu. Mechanicznie pancerny pojazd, ale niestety blacharsko lubi się sypać. Zaskakująco spory w środku 5 osób spokojnie się mieści, ale ze względu na spory hałas przy prędkościach przelotowych (110-120km/h) niestety średnio nadaje się na dłuższe wycieczki.
~MateuszWarmia
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto niezawodne tanie w utrzymaniu, tanie w kupnie. Pali 5l /100km w trasie nawet mniej... nic tylko kupic i jezdzic az sie nie rozsypie buda:) polecam !!! 100 000 km w rok i dwie usterki przy 260tys wezyk pekl i woda uciekla dojechalem do warsztatu na pusto 50km(dolalem wody ale wyciekla i to olalem)szczotki alternatora przy 310tys... wiadomo czesc eksploatacyjna... zmieniam olej co 15 tys nie musze dolewac polecam !!!
3,2
~zawiedziony
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeżeli nie te usterki, otrzymałby ocenę 4. Ale i tak dziwię się ludziom którzy pieją z zachwytu nad Golfem III. Części tanie i ogólnodostępne, ale koszmarne ceny części do silnika TDI. Pełno tam wężyków podciśnieniowych, zaworków, itp, z którym tak naprawdę niewiele mechaników daje sobie radę. Ogólnie można powiedzieć że zaoszczędzone pieniądze na paliwie trzeba wpompować w naprawy silnika. Nie polecam - chyba że (nikogo nie obrażając) na...
~wagabunda
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
W wersji kombi to duże i wygodne autko o niskich kosztach eksploatacji. Jest popularne i dostęp do części jest nieograniczony.Wiele napraw można zrobić samemu to też jest plus dla kogoś kto kupuje auto poniżej 10tys.pln. Pozatym jeśli chodzi o eksploatacje to części są tanie: kompletny rozrząd 160 pln,wymiana 3 filtrów i oleju ok.120 pln(filtr oleju,paliwa,powietrza olej mineralny).
~Karol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Świetne auto do taniego turlania się. Tanie w jeździe, tanie w naprawie, bardzo pakowane.
3,1
~drajwer
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Kurde gdyby nie wszczechobecna rdza to było by mega dobrze jeśli chodzi o mechanikę.
~Tristan
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Udana konstrukcja, niezawodna ale bez szału dla tych co lubią elektronikę w pełnym wymiarze.
1,8
~maniak
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie polecam, można wypaść w fotelu na asfalt przez rdzawą podłogę
3,6
~Grzegorz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Gdyby nie rdza kochał bym to auto do szaleństwa. Buduje garaż, zrobię lakierkę i dam mu koleją dekadę życia.
Volkswagen Golf III Kombi