Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

Volkswagen Golf IV Cabrio - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Golf IV Cabrio

Podobnie jak w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 16.08.2009 01:17:05 przez

poprostu das auto! jestem miłośnikiem japońskich wysokoobrotowców a jednak daje 5. To moje trzecie auto w rodzinie, mam madzie szóstkę i honey civic VIII, a tu nagle Niemiec. o ile do skrzyni można się przyzwyczaić, to do silnika zdecydowanie nie. tak prestiżowy samochód powinien mieć paletę silników zaczynających się minimum od 130KM, INACZEJ NIEDARADY. mimo iż samochód ma już 10 lat dalej robi wrażenie, samochód przestronny, dopracowany i ładny. Strasznie zdenerwowały mnie osoby dające golfikowi ocenę poniżej 4, takich ludzi powinno wieszać się nie napiszę za co, bo to naprawdę bdb samochód. Uważają że w cenie punto II hgt dostaną mniejszego eos'a to śmiech na sali!!!!!!

dodano 06.06.2005 23:38:45 przez

Dobre niemieckie auto, niezawodne i wmiare tanie w esplatacji. Jeżdze nim od nowości i myslę że jeszcze nim pojeźdze.

dodano 10.11.2004 17:43:59 przez

Walory jezdne bez zarzutu, gorzej jeżeli chodzi o koszty utrzymania tego cacka. Mam na myśli serwis i ubezpieczenia.

dodano 17.04.2007 14:18:48 przez

takie sobie wozidło dla mało wymagajacych i dla których istotny jest znaczek na masce

dodano 26.05.2011 13:19:10 przez

W sumie fajny, dynamiczny sportowy samochód dla ludzi z fantazją

dodano 31.07.2003 14:50:24 przez

Krawężniki za wysokie albo przów za niski

dodano 13.10.2004 22:44:59 przez

Samochód godny uwagi.

dodano 05.01.2008 23:00:51 przez

dodano 26.07.2007 19:16:18 przez

dodano 21.08.2003 11:16:42 przez

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Rocznik: 2014. Przebieg: 200 km. Silnik: 1.8 140KM, benzynowy.

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 651 km. Silnik: 1.4 140KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

VW Golf GTE - Hybryda z genem sportowca
VW Golf GTE - Hybryda z genem sportowca Kiedy w roku 1976 na rynku pojawiła się limitowana wersja Golfa GTI, nikt nie przypuszczał, iż tak spodoba się klientom, że Gran Turismo Injection na stałe zadomowi się w ofercie Volkswagena. Sześć generacji i prawie czterdzieści lat później, do duetu GTI oraz GTD dołącza najmłodszy eko-brat, model GTE.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia wykonany DriftBoxem. Tym razem sprawdziliśmy Volkswagena Golfa GTD z silnikiem 2.0 TDI-CR o mocy 184 KM.
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady Kochani, przyszedł nam do głowy pomysł, aby do naszych artykułów, opisujących testowane przez nas samochody, dołączać wideokomentarz, omawiający największe zalety i wady tego auta. To jest pierwszy "pilotowy" filmik, zrobiony jak to się mówi "na szybko". Wypadło na VW Golfa VII :-) Czekamy na Wasze opinie. Czy ten kierunek videotestów Wam się podoba? Rozwijać ten temat? Zapraszamy do oglądaniania, przed Wami 4 zalety i 4 wady Volkswagena Golfa VII
Volkswagen Golf Sportsvan - obsługa głosowa
Volkswagen Golf Sportsvan - obsługa głosowa Kolejny test systemu rozpoznawania mowy i obsługi głosowej. Tym razem sprawdziliśmy jak ta funkcja działa w modelu Volkswagen Golf Sportsvan. Zapraszamy do oglądania!

Volkswagen Golf IV Cabrio 11