Volkswagen Golf IV Cabrio - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Golf IV Cabrio

Podobnie jak w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 16.08.2009 01:17:05 przez

poprostu das auto! jestem miłośnikiem japońskich wysokoobrotowców a jednak daje 5. To moje trzecie auto w rodzinie, mam madzie szóstkę i honey civic VIII, a tu nagle Niemiec. o ile do skrzyni można się przyzwyczaić, to do silnika zdecydowanie nie. tak prestiżowy samochód powinien mieć paletę silników zaczynających się minimum od 130KM, INACZEJ NIEDARADY. mimo iż samochód ma już 10 lat dalej robi wrażenie, samochód przestronny, dopracowany i ładny. Strasznie zdenerwowały mnie osoby dające golfikowi ocenę poniżej 4, takich ludzi powinno wieszać się nie napiszę za co, bo to naprawdę bdb samochód. Uważają że w cenie punto II hgt dostaną mniejszego eos'a to śmiech na sali!!!!!!

dodano 06.06.2005 23:38:45 przez

Dobre niemieckie auto, niezawodne i wmiare tanie w esplatacji. Jeżdze nim od nowości i myslę że jeszcze nim pojeźdze.

dodano 10.11.2004 17:43:59 przez

Walory jezdne bez zarzutu, gorzej jeżeli chodzi o koszty utrzymania tego cacka. Mam na myśli serwis i ubezpieczenia.

dodano 17.04.2007 14:18:48 przez

takie sobie wozidło dla mało wymagajacych i dla których istotny jest znaczek na masce

dodano 26.05.2011 13:19:10 przez

W sumie fajny, dynamiczny sportowy samochód dla ludzi z fantazją

dodano 31.07.2003 14:50:24 przez

Krawężniki za wysokie albo przów za niski

dodano 13.10.2004 22:44:59 przez

Samochód godny uwagi.

dodano 05.01.2008 23:00:51 przez

dodano 26.07.2007 19:16:18 przez

dodano 21.08.2003 11:16:42 przez

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS "BRAZIL"

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS "BRAZIL"

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 000 km. Silnik: 0.1 100KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS

Rocznik: 2013. Przebieg: 3 500 km. Silnik: 1.6 120KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

Volkswagen Golf GTI Performance - dla zuchwałych
Volkswagen Golf GTI Performance - dla zuchwałych Perfekcyjny, doskonały, wzór do naśladowania, od lat niedościgniony w swojej klasie. Tak niemiecki producent reklamuje kolejne generacje i odmiany swojego sztandarowego produktu w klasie kompaktowej - Golfa GTI. Do tego często dochodzi słowo, na którego sam dźwięk dostaję wysypki - kultowy. Zapomnijmy o marketingu i szumnych zapewnieniach Volkswagena, które każą nam uwielbiać GTI zanim jeszcze do niego wsiądziemy. Skupmy się na faktach. Przedstawiam państwu Golfa GTI w wersji Performance takim, jaki w mojej opinii jest.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Volkswagen Golf Sportsvan to pod wieloma względami świetne auto, które zaskakuje funkcjonalnością, dużą przestrzenią, rewelacyjnym wykończeniem i bardzo dobrą stylistyką, ale po sprawdzeniu cennika potencjalnego klienta nachodzą wątpliwości. Jakie? Odpowiedź między innymi na to pytanie znajdziecie w filmie. Zapraszamy do oglądania!
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia wykonany DriftBoxem. Tym razem sprawdziliśmy Volkswagena Golfa GTD z silnikiem 2.0 TDI-CR o mocy 184 KM.
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - pomiar spalania
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - pomiar spalania Volkswagen Golf GTD z silnikiem 2.0 TDI-CR o mocy 184 KM to połączenie sportu z oszczędnością. Przyspieszenie już zmierzyliśmy, więc przechodzimy do kwestii oszczędności. Zapraszamy do oglądania!

Volkswagen Golf IV Cabrio 11