Volkswagen Golf IV Cabrio - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Volkswagen Golf IV Cabrio

Podobnie jak w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 16.08.2009 przez

poprostu das auto! jestem miłośnikiem japońskich wysokoobrotowców a jednak daje 5. To moje trzecie auto w rodzinie, mam madzie szóstkę i honey civic VIII, a tu nagle Niemiec. o ile do skrzyni można się przyzwyczaić, to do silnika zdecydowanie nie. tak prestiżowy samochód powinien mieć paletę silników zaczynających się minimum od 130KM, INACZEJ NIEDARADY. mimo iż samochód ma już 10 lat dalej robi wrażenie, samochód przestronny, dopracowany i ładny. Strasznie zdenerwowały mnie osoby dające golfikowi ocenę poniżej 4, takich ludzi powinno wieszać się nie napiszę za co, bo to naprawdę bdb samochód. Uważają że w cenie punto II hgt dostaną mniejszego eos'a to śmiech na sali!!!!!!

dodano 06.06.2005 przez

Dobre niemieckie auto, niezawodne i wmiare tanie w esplatacji. Jeżdze nim od nowości i myslę że jeszcze nim pojeźdze.

dodano 10.11.2004 przez

Walory jezdne bez zarzutu, gorzej jeżeli chodzi o koszty utrzymania tego cacka. Mam na myśli serwis i ubezpieczenia.

dodano 17.04.2007 przez

takie sobie wozidło dla mało wymagajacych i dla których istotny jest znaczek na masce

dodano 26.05.2011 przez

W sumie fajny, dynamiczny sportowy samochód dla ludzi z fantazją

dodano 31.07.2003 przez

Krawężniki za wysokie albo przów za niski

dodano 13.10.2004 przez

Samochód godny uwagi.