Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

Silnik 1.4 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 1998
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Witam. Moi mili prawdą jest to co piszecie na temat Golfika że jest wadliwy głośny i jeszcze inne cuda. Posiadam to pieknę autko już 10 lat jak nie wiecej ale pomimo tych wszystkich uwag to auto ma w sobie dusze a przynajmniej moje ( rok 1998 brak elektryki ) jest inne ma tą iskierkę dla miłośnika grupy VW. Zwiedziłem tym autem pół europy nie jednokrotnie jechałem 1700km i nigdy mnie nie zawiodło. Oczywiście od jakiegoś czasu są różnego typu wydatki a w zasadzie to już chyba wszytko robiłem co można zrobić tak że GOLFINA jest dla wytrwałego konesera jeżeli mógł bym tak ująć. Oczywiście polecam tym którzy mają cierpliwość zamiłowanie i pasje bo autko mimo lat jeszcze daje rade , a dla osób które szukają niezawodności , wielkich osiągów no i oczywiście miejsca to odradzam. Mój Golf zostanie ze mną do końca swoich dni a to wszystko z sentymentu i przeżyć z nim związanych będzie moim weekendowym bóstwem którym bede wyjeżdżał na wycieczki. Pokrótce nie polecam auta dla osób szukających niezawodności oczywiście w tych rocznikach, wygody i dynamiki. Ale dla miłośnika to jak najbardziej.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 16V 75KM 55kW [l/100km]

6,2