Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

xtc, 15 lat temu
Rok produkcji 1998
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.6 100KM 74kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Inne : Ladny niebieski kolor, tlumik Remusa, felgi 17 ksenony tyl hella magic colour niebieskie w wersji 3dr i wszystkie pod dyska leca, nie jedna laska sie obejrzala za golfem, sportowy wyglad!!! jeden z niewielu plusow tego auta
Przeniesienie napędu : Skrzynia 1700zl na nowe bebechy, obudowa uzywka z niemiec. Nie spawac skrzyni, nic to nie da!! i tak sie rozleci
Układ elektryczny : szyby padly, latem bez klimy bez szyb- agonia!! jak w maluchu z 81r. nic tylko sie pozbyc
auto ładnie, nie drogie w utrzymaniu, silnik powyzej 130km bo tak to moc za mala, skrzynia i elektyka tragedia Wspóczuje kolesiowy ktory kupil ode mnie to auto, tak sie podniecil wygladem i cena (14000zl) ze nawet nie ogladal silnika ani w srodku. Troche musial wsadzic zdrowia w doprowadzenie go do porzadku. Ty mozesz byc nastepny!!! auto za tanie bankowo ma cos zjeb** Najlepiej na zakup wybrac sie z zaprzyjaznionym blacharzem, czy bite nie bylo. lepiej dac 100zl za pomoc, niz pozniej wdawac sie w koszy jako czlowiek mlody (24 lata) przesiadlem sie z golfa na jeepa, i tak sie zakochalem w tym suvie ze nic innego juz nigdy nie kupie!! automat 2.7 CRD 400Nm i czego chciec wiecej!!
Silnik z słaby jak na to bądź co bądź małe auto. Jak brać Golf to 1.8T, 2.3 albo 3.2 ;D ew. 1.9 130koni Prowadziłem Golfem MK4 w różnych wersjach silnikowych, 1.4 16v 1.6 i 1.9SDI to tragedia. Jak kupować to min. 130KM!!
skrzynia w 1.6 w AKL często się psuję przy felgach 225 R17 2 razy wymieniałem w ciągu 2 lat. Jednym słowem tragedia!! Teraz mam automata Jeep Gr. Cherokee, i juz nigdy sie nie przesiade w manuala
Przy szerokich oponach doskonale trzyma sie jezdni, przy standardowych kołach tragedia!!! Minimum 215R17 na niskim profilu, a zapomnisz co to pod i nadsterownosc. Zima koniecznie zmienic opony na R14 balony, oczywiscie zimowki. Zadne auto nie prowadzi sie zima na niskim profilu.
Widocznosc wystraczajaca, dla osob ktore narzekaja: kupcie sobie Matiza :P
Napewno lepiej niz w poprzednich wersjach, ale po MK4 mozna sie spodziewac wiecej
Kupowac tylko z Klima. Ja miałem bez klimy, padla mi elektryka szyb, latem mozna sie udusic, a w zimie w miare ok, ale klima nie zaszkodzi
Jak na takie auto to przestrzen jest i tak spora, oczywiscie wersja 3dr. tylko dla mlodych ludzi, z tylu wysiada sie okropnie, 5dr dla osob majacych dzieci koniecznie!!!
Bez zarzutu (benzyna), w dieslach troche gorzej.
spali od 6 na trasie do 11 w miescie silnik 1.6SR ceny w ASO zbyt wysokie!!!
Jak za ta cene to w porzadku plastiki slychac, tu vw sie nie popisal. dopiero w mk5 jakos to gra, mk4 jest nie dopracowny w srodku teraz mam jeepa gr. cherokee i za chiny i tą ich olimpiade nie przesiade sie do golfa itp. super auto dla mlodych dynamicznych ludzi. dla niedzienych kierowcow vw fox albo dacia :)
Jak na niemca, czesto sie psuje. Po VW spodzziewalem sie wiecej! elektryka szyb tragedia
skrzynia, elektyka!! Kupowac nie bite. Powypadkowe sie psują, lepiej dac 2000zl wiecej, niz pozniej latac ze skrzyniami itp (1700zl-prawie nowa z niemiec)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 100KM 74kW [l/100km]

9,5