Oceny Volkswagen Golf IV Hatchback 1.8 T 150KM 110kW 1997-2003

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Golf IV Hatchback 1.8 T 150KM 110kW 1997-2003

~Mariusz B
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Bardzo fajny i szybki samochodzik a przy tym pali mniej niż 1.6 .Doskonała alternatywa dla diesli. Ale uwaga samochód kupiłem jako używany w 2008r. z przebiegiem 96000 km w salonie kia w Berlinie.Miał dwóch świadomych właścicieli rocznik 61 i 64. Bezwypadkowy,bezkolizyjny z oryginalnym przebiegiem i półroczną gwarancją na podstawowe podzespoły za ... więcej niż średnia w Polsce.Ale nie żałuję odwdzięcza się bezusterkowością i bezstresową...
~Pjus
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Auto super trzyma się drogi, bardzo dobrze przyspiesza a do tego bardzo ekonomiczne, spalanie w granicach 11-12 litrów gazu w cyklu mieszanym to świetny wynik przy takich osiągach. Oczywiście są też minusy, trzeszczace plastiki, problemy z wodą na dywanikach i pewnie jeszcze więcej by się znalazło, porównując Golfa do innych samochodów tej klasy śmiało mogę go polecić
~Tomek
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Auto godne polecenia w tej wersji silnikowej. Zakup zadbanego i sprawdzonego egzemplarza da dużo radości z eksploatacji i odwdzięczy się małą usterkowością i dużą frajdą z jazdy. Duży rynek część wtórnych gwarantuje dostępność i niskie koszty części używanych. Po prawie 2,5 roku użytkowania kupiłbym jeszcze raz. Polecam
4,1
~Redzi- WML
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
mam go ok 14 miesiecy i jestem bardzo zadowolony nic zlego sie nie dzieje lubie to autko jest ładne i cieszące oko . mieszkam w małym miescie i nie ma młodzieży która by sie na niego nie patrzyła DODATKOWO DOLOT dodaje sliczny dzwiek .
~Dziadek91
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Całokształt określam na ocenę Dobrą mimo kilku usterek autko potrafi cieszyć. Świetnie sprawuje się w mieście jak i na trasie , jest bardzo konfortowe, jak na razie nie rdzewieje. W Porównaniu do różnych silników V6 o podobnej mocy 1.8T dysponuje często lepszymi osiągami i mniejszym spalaniem.
~italiano vero
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
SUPER SZYBKIE I ŁADNE SPORTOWE AUTKO!Zawsze marzyłem o Golfie 4 GTI. Moje marzenie się spełniło! mam piękna CZARNA perełke z super wyposażeniem. Pół roku temu założyłem LPG sekwencję. Sprawuje się wyśmienicie! nie mam z nią żadnych problemów.
~Saymon
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Kupiłem GTI właściwie po przeczytaniu pochlebnych opini zamieszczonych w tym serwisie. Mogę tylko podziękować wszystkim, którzy polecali GTI i dołączyć do grona fanów tego autka! Może ktoś wie czy odbywają się w Polsce jakieś zloty Golfika?
~dxc@o2.pl
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Ogólnie to 4+ gdyby nie jakość dróg to samochód idealny zarówno do spokojnej jazdy jak i do ´´pozakania sie´´ na autostradzie.Prestige zachowany mimo iz konkurencja nie śpi to GTI jeszcze coś znaczy
3,8
~piotr.wisniewski@berlin.de
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Auto stare jak świat, ale biorąc pod uwagę, że wielokrotnie objechał glob i że jestem jego 17. użytkownikiem muszę stwierdzić, że je kocham. Silnik duży, więc ma niezłego kopa, a drobiazgi (podnoszenie siedzenia, elektryka, sterownik komputera, spryskiwacze) i inne pierdoły są do naprawienia za nieduże pieniądze. Pożądny wózek.
~Szwajcar00
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Nie jest to auto ani idealne ani katastroficzne. Po prostu to jest golf ;)
Volkswagen Golf IV Hatchback