Oceny Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW 1997-2003

Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW 1997-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW 1997-2003

~Sharklet
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Zdecydowanie jeden z najlepszych samochodów jakimi miałem okazję jeździć. Silnik nie do zabicia, przy prawidłowej obsłudze niczym nie zaskoczy. Bardzo pozytywnie zaskakuje też ogrzewanie w zimę oraz widoczność. Ceny części do przyjęcia, nawet w ASO. Jeśli kupi się zadbany egzemplarz i będzie się wymieniało uszkodzone elementy przy pierwszych oznakach, a nie dopiero jak auto stanie na drodze to auto na prawdę niczym nie jest w stanie...
3,6
~Marek
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Golf IV z silnikiem 1,9 SDI został zaprojektowany tak, aby maksymalnie zredukować koszty utrzymania z pozbawieniem całkowitej dynamiki. Wyprzedzanie to tylko dla kierowców co potrafią dobrze redukować biegi. Ciężko znaleźć zadbane auto, jest to prawie niemożliwe. Sam kupiłem auto z 3 ręki i dołożyłem do niego 1/3 ceny na rozmaite usterki, zacząwszy od hamulców bezpieczników, kończąc na termostacie i wszech obecnej rdzy. To wszystko ukazało się...
~calibuster
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Golfa kupiłem sprowadzanego z Holandii za bardzo atrakcyją cene jak na tamte czasy, bo 14tys zł z przebiegiem 193tys km Autem zrobiłem 190tys km. 90% miasto, a 10% trasa. Samochód albo do jazdy po mieście albo dla bardzo cierpliwych w trase. Temu silnikowi nic nie można zarzucić bo spalanie współmierne do osiągów. Żeby po mieście w centrum auto spaliło więcej jak 6,5l trzeba sie postarać naprawdę bardzo. Po trasie 100-120 km/h 3,5 - 4...
3,6
~MateuszGie
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Niezawodny dzięki silnikowi, resztą podzespołów nie najgorsza. Korozja niestety dosięga go coraz bardziej. Części tanie , dużo zamienników, naprawy proste. Niskie spalanie czy to w mieście czy na trasie. Środek przestronny i pojemny dla 4 osób. Bagażnik pojemny.
~PaKo
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Auto nie do zajechania, silnik bezobsługowy - rozrząd, olej i paliwo, 5/100km (mieszany). Takie auta się kupuje jak chce się spokojnie żyć i mieć czas dla siebie/bliskich zamiast spędzać miliony godzin w warsztacie. Polecam
~Kuba
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu i prawdopodobnie gdyby były one jeszcze produkowane z tym silnikiem to zdecydowałbym się na zakup nowego. Oszczędny silnik, prosta konstrukcja, wiele napraw można przeprowadzić samemu.
~panasonic14
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
przy 220 tys km silnik do remontu i sprzęgło do wymiany , mechanik powiedział że może ktoś przekręcił licznik , ale jeśli tego nie zrobił to to jego żywotność to mit , zamki strasznie się psują największy plus za zawieszenie nie do zajechania
4,1
~Piotr31
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Samochód kupiłem w 2005 roku za 22.000 był uderzony, do dziś nim jeżdżę przejechałem odkąd mam auto 120.000 tyś , obecnie ma 188.000 , chodzi jak żyleta. Z mechanicznych napraw które mnie spotkały to wymiana pompy wspomagania oraz maglownicy, koszt około 1000 zł - przez 5 lat.
~Łukasz-student
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Volkswagen wypuścił SDI nie dla oszczędnych ale dla skner;D i to mu sie chyba udało. Niskie spalanie, wygoda zadowalająca, brak poważnych usterek i funkcjonalność, dobra ergonomia to co cechuje Golfa SDI. Jestem bardzo zadowolony bo właśnie takiego auta szukałem. Szczerze polecam
~marcin
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
plastiki po 18 latach zaczynają sie delikatnie odzywać, poza tym dopracowane auto
Volkswagen Golf IV Hatchback