Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

Arek, 13 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 2000
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : lekkie dotknięcie pedała hamulca powoduje ostre chamowanie, nie mówiąc już o ostrym chamowaniu!!
Ogólnie auto godne polecenia jednakże przy zakupie należy uważać bo na rynku nie brakuje powypadkowych!! Ja na zakup auta wybrałem się z mechanikiem, co wszystkim polecam, bo bym się dał nieźle naciągnąć, sprzedający mówi\"auto w oryginalnym lakierze\" a mój mechanik: \"oryginalny lakier ma , ale tylko na drzwiach od kierowcy!!!!\" reszta klepana i dupa spawana. Na dzień dobry spuścił z ceny 1700zł bez targowania!!! Co było bardziej już podejrzane. Ale ogólnie znaleźliśmy dobry egzemplarz naprawdę bezwypadkowy tyle że 4500zł drożej!!:( ale raczej było warto:) Jeździ i nie ma żadnych problemów!!
Auto jest z 2001r nie wiem dla czego nie było takiej opcji??:)Silnik jest super, nie ma lepszych silników tylko TDI!!!!!
wszystko ładnie wpspółpracuje
Dobrze się prowadzi.
wszystko ładnie widać, gorzej z tyłem ale ogólnie ok.
Nie za duży nie za mały w sam raz
sporo miejsca z przodu niestety mniej z tyłu, ale to nie merc:)
jest cicho wewnątrz!!
Bardzo oszczędne silniki, pali średnio ok 5-5,5L na 100km Miałem wcześniej Golfa III 1,9TDI 90km i też był silnik niezawodny i palił 0,5L mniej ale był lżejszy, i mniej komfortowy!! Wiec lepiej wybrac Golfa IV TDI 110KM
Sam nie wiem trochę drogo: 20400zł za 9letni samochód?? co prawda jest niezawodny i oszczędny ale taka kasa??!! Jednak przekonały mnie kilka rzeczy: 1. Miałem Golfa III 1.9TDI 90km i był niezawodny i oszczędny. 2. Mechanik mi doradzał niemiecki samochód (łatwe ewentualne naprawy i niski ich koszt) 3. Kolega ma takiego samego i chwali 4. Silnik TDI 110km - na zwykłej pompie rotacyjnej (bez pompo-wtrysków) z turbiną o zmiennej geometrii łopatek, coś wspaniałego koncern VW nie mógł wymyśle lepszego silnika, jestem ogromnym zwolennikiem tego silnika, przetestowany w trojce świetnie spisuje się i w czwórce!!! POLECAM!!!!!!
nie ma żadnych problemów, niemiecka solidność

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

Volkswagen Golf IV Hatchback