Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

big_boy, 18 lat temu
Silnik 1.9 TDI 130KM 96kW
Rok produkcji 2002
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2003 - Oceń swoje auto
to moj pierwszy samochod VW - narazie jestem pod b. dobrym wrazeniem. W mojej rodzinie wszyscy maja VW, jak do tej pory, nikt z nich wiekszych usterek nie mial, a co najwazniejsze wszyscy chwala sobie ich marki. mam nadzieje ze w moim przypadku tez tak bedzie. Jedyny minus to koszty przegladaow - ale w przypadku serwisow autoryzowanych roznice miedzy poszczegolnymi producentami sa minimalne,
Nie moge narzekac, elastycznosc na kazdym biegu gwarantowana
skrzynia dziala b. dobrze, male problemy przy biegu wstecznym (trzeba 1,2 razy wciskac, ale nie zawsze jak jest cieply to dziala bez zarzutow), krotkie sekwencje,
sztywny, ale za to b. dobrze trzyma sie drogi, przy rownej nawierzchni,
nie mam zadnych problemow z widocznoscia
wszystko na swoim miejscu w odpowiedniej jakosci
cieplo, zimno, jak kto chce, przy 0 stopni auto potzreba ok. 5-10km zeby w srodku bylo przyjemnie cieplo (np.25stopni)
kierownica regulowana w 2 plaszczyznach, do tego fotel regulowany na wysokosc, kazdy znajdzie ulubiona pozycje
jesli motor jest zimy to ma typowe dla niego stukanie, ktore takze slychac w srodku, gdy jest cieply glosnosc silnika zdecydowanie spada, przy wlaczonym cicho radio motoru do 2,5/min obrotow prawie nie slychac
zuzycie - srednio 5 l/100km - tyle pokazuje komputer, przy ekonomicznej jezdzie mozna spokojnie zrobic grubo ponad 1000km na jednym baku
auto kupilem uzywane, z 1. reki, jak narazie super, oby tak dalej
narazie trudno mi cos napisac, bo autko mam od niedawna
narazie trudno mi cos napisac, bo autko mam od niedawna, zakladam jednak ze nim pojezdze bez usterek, moj akurat byl regularnie serwisowany w VW z przegladami Long Life
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 130KM 96kW
6,8