Oceny Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW 2001-2003

Najnowsze oceny Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW 2001-2003

4,1
~Koobson
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Bardzo solidna konstrukcja. Najmocniejszym punktem tego samochodu jest z pewności jednostka napędowa TDI. 90 konny trubodoładowany diesel radzi sobie z samochodem doskonale, pojazd porusza się żwawo i choć wynik nie imponuje (12 s do 100 KM/h) trzeba pamietac ze to 90 konny diesel! Sprawe moze polepszych *chip, zwiekaszajcy moc silnika o 20- osiag spada wtedy do 10,5 sekundy do 100 KM/h. Jest to naprawde oszczedny samochód: 5,5 L/100KM w cyklu...
4,1
~morus16
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
wiadomo , żę auto nie jest nowe to i coś musi skończyć swój żywot ( pompowtryski ,dwumasa , turbo) ale jak ktoś to wymieni to auto posłuży jeszcze bardzo dluugo :) oczywiście samochód jest bardzo zwinny i żwawy .
~Kamil
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
super auto mimo że ma tyle przejechane. Jak ktoś kupuje szrota jakiegoś, hebla wyżyłowanego przez jakiegoś lamusa. Kupując auto trzeba wiedzieć na co zwracać uwage a nie napalać się na pierwszy lepszy szrot bo okazja za 300 euro
~Darkow-THC
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Dla Mnie wzorowy samochód. Irytują Mnie te niskie oceny tego modelu.Wydaje Mi się że jak się kupi samochód z przekręconym licznikiem z 350000km na 110000 za okazyjną cenę to na pewno będzie wtopa i rozczarowanie. I z tąd się biorą nie obiektywne opinie.
1,9
~dan31
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
wcześniej miałem golfa 3 byłem bardzo zadowolony, marzyłem o 4-ce- i doczekałem się ale nie na długo- sprzedałem złoma bo non stopa na walał jakieś problemy z sterowaniem przez kompa i trzeba go było nieraz spychać ze skrzyżowania- to chyba najgorszy z golfów! odradzam
1,9
~VWfan
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
to już mój drugi GOLFIK, i chyba ostatni! po rocznej eksploatacji dałem sobie spokój, nie dość że wydałem na niego kupę kasy to jeszcze ciągłe dokładki do zawieszenia i regeneracja turbiny mnie wykończyły! gdzie się podziały te VW;( ...zresztą jest tyle innych pięknych samochodów że nie warto łakomić się na te szczerze przereklamowane GOLFY
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
1,5
~Zbyszek L.
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Rozczarowałem się...niby niemieckie, ale po rocznych dokładkach mam już dość jak nie problemy z zawieszeniem to silnik, a części drogie jak cholerka...chyba mnie nie stać na taki sprzęt i ciągłe dokładki - odradzam
2,2
~Fan VW
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Ogólnie autko fajne-ale chyba najbardziej awaryjny z golfów - średnio raz na miesiąc odwiedzam mechanika, pojeżdżę jeszcze rok i sprzedam- rewelacji nie ma, a w tej cenie można już kupić coś fajnego , niekoniecznie niemieckiego, bo jakość leci z roku na rok coraz gorzej
2,8
~GMB H...
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Jest to auto po pierwsze zbyt rozreklamowane , nie jest warte tych pieniedzy.jest to auto male i bardzo ciasne,zero komfortu ,silnik bardzo glosny ( moge powiedziec ze w Fordzie Escorcie 1.8 TD byl cichszy)Nie polecam tego auta ludziom lubioncym miele i przyjemnie pokonywa´c podroze!Zawiodlem sie na VW!A myslalem ze to takie dobre autko bedzie!Teraz przymierzam sie do zakupu Skody Superb , lub Audi A6
~Pluuto
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
Samochod bardzo solidny. Martwi jedynie bardzo slabe wyposazenie modelu podstawowego. Wydawaloby sie ze auto z takim silnikiem powinno rowniez posiadac bogate wyposazenie...zwazajac na cene modelu. Pozostaje jedynie montowac we wlasnym zakresie klime,elektr.szyby, ksenon i inne.
Volkswagen Golf IV Hatchback