Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

mmichael83@interia.pl, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1999
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Super autko!!! Dla mnie rewelacja. Jeżdże nim prawie 4 lata.Gdyby nie to ze jest 3 drzwiowy a potomek w drodze :) to bym nie myślał o zamianie na większy.Posiadam wersje Generation co daje fajne wyposażenie i tapicerke . Cos tam z zawieszenia wymienilem ale przy naszych drogach nie ma auta odpornego na dziury. Może nawet zamienie na tego samego tylko 5 drzwiowego. Spalanie idealne. Z elektryką żadnego problemu,klimatyzacja serwisowana również bez zarzutu. Autko daje satysfakcje z jazdy,jest szybkie i oszczędne. O Golfa bardzo dbałem,wszystko wymieniane regularnie,oleje filtry,świece,. Kupiłem go z przekręconą śrubą w misce olejowej wiec ja też wymieniłem. Nie ma za dużo bajerów elektrycznych więc nie ma sie co psuć. powiem tak-Fiat uno był dla mnie droższy w utrzymaniu prócz ubezpieczenia oczywiście:)
Super autko warte swojej ceny!!!
W ciągu 4 lat nie zawodło mnie .

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

5,4