Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 2005-2008 - Oceń swoje auto

Ocena Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 2005-2008

Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 2005-2008

z przebiegiem 3 000 km, wyprodukowany w 2008 roku
~Mirek
dodał ocenę 25.03.2009 00:02:07, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto volvo

Doskonale to by było bez silnika ale przecież trzeba na czymś jezdzić...

Od nowości wyrażne stuki w silniku. Serwis zdiagnozował przyczynę i wgrał nowe oprogramowanie ... i znowu jest to samo a może i jeszcze gorzej! Przyśpiesza dynamicznie, chodzi jak kosiarka i pali jak traktor.

Wchodzi lekko i precyzyjnie

Dobrze go czuję, chyba się zaprzyjażnimy. Poprawnie wybiera poprzeczne nierówności i nie boi się pokonywania szybkich zakrętów

Nie narzekam ale do tyłu to mogło by być lepiej

Jestem uczciweie zbudowanym facetem i co nieco mnie w foteliku gniecie. Reszta jest OK.

Mam dwustrefową klimę i hula OK!

Dld rodziny 2+2 wystarczy

Słychać wyrażnie szum opływu powietrza no i ta symfonia z silnika!

Na razie w cyklu mieszanym (większość po mieście),srednia wynosi ponad 11-12l/100km. To chyba co nieco za dużo

Silnik, silnik, silnik

Spalanie 1.4 TSI 140KM 2005-2008

Pb [l/100km]
8,6

8,3

11,8

5,6

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Uciążliwe usterki zgłoszone przez oceniającego

Skomentuj tę usterkę...

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.4 TSI 140KM 2005-2008