Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 2005-2008 - Oceń swoje auto

Ocena Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 2005-2008

Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 2005-2008

z przebiegiem 3 000 km, wyprodukowany w 2008 roku
~Mirek
dodał ocenę 25.03.2009 00:02:07, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto volvo

Doskonale to by było bez silnika ale przecież trzeba na czymś jezdzić...

Od nowości wyrażne stuki w silniku. Serwis zdiagnozował przyczynę i wgrał nowe oprogramowanie ... i znowu jest to samo a może i jeszcze gorzej! Przyśpiesza dynamicznie, chodzi jak kosiarka i pali jak traktor.

Wchodzi lekko i precyzyjnie

Dobrze go czuję, chyba się zaprzyjażnimy. Poprawnie wybiera poprzeczne nierówności i nie boi się pokonywania szybkich zakrętów

Nie narzekam ale do tyłu to mogło by być lepiej

Jestem uczciweie zbudowanym facetem i co nieco mnie w foteliku gniecie. Reszta jest OK.

Mam dwustrefową klimę i hula OK!

Dld rodziny 2+2 wystarczy

Słychać wyrażnie szum opływu powietrza no i ta symfonia z silnika!

Na razie w cyklu mieszanym (większość po mieście),srednia wynosi ponad 11-12l/100km. To chyba co nieco za dużo

Silnik, silnik, silnik

Spalanie 1.4 TSI 140KM 2005-2008

Pb [l/100km]
8,6

8,3

11,8

5,6

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Uciążliwe usterki zgłoszone przez oceniającego

Skomentuj tę usterkę...

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

VW Golf GTE - Hybryda z genem sportowca
VW Golf GTE - Hybryda z genem sportowca Kiedy w roku 1976 na rynku pojawiła się limitowana wersja Golfa GTI, nikt nie przypuszczał, iż tak spodoba się klientom, że Gran Turismo Injection na stałe zadomowi się w ofercie Volkswagena. Sześć generacji i prawie czterdzieści lat później, do duetu GTI oraz GTD dołącza najmłodszy eko-brat, model GTE.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Volkswagen Golf Sportsvan - działanie aktywnego tempomatu
Volkswagen Golf Sportsvan - działanie aktywnego tempomatu Jak tylko mamy taką okazję, to sprawdzamy różne funkcje w testowanych autach. Tym razem jest to aktywny tempomat w modelu Volkswagen Golf Sportsvan. Zapraszamy do oglądania!
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - pomiar spalania
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - pomiar spalania Volkswagen Golf GTD z silnikiem 2.0 TDI-CR o mocy 184 KM to połączenie sportu z oszczędnością. Przyspieszenie już zmierzyliśmy, więc przechodzimy do kwestii oszczędności. Zapraszamy do oglądania!
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia wykonany DriftBoxem. Tym razem sprawdziliśmy Volkswagena Golfa GTD z silnikiem 2.0 TDI-CR o mocy 184 KM.

Liczba wpisów 190 706