Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 2005-2008 - Oceń swoje auto

Ocena Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 2005-2008

Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 2005-2008

z przebiegiem 3 000 km, wyprodukowany w 2008 roku
~Mirek
dodał ocenę 25.03.2009 00:02:07, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto volvo

Doskonale to by było bez silnika ale przecież trzeba na czymś jezdzić...

Od nowości wyrażne stuki w silniku. Serwis zdiagnozował przyczynę i wgrał nowe oprogramowanie ... i znowu jest to samo a może i jeszcze gorzej! Przyśpiesza dynamicznie, chodzi jak kosiarka i pali jak traktor.

Wchodzi lekko i precyzyjnie

Dobrze go czuję, chyba się zaprzyjażnimy. Poprawnie wybiera poprzeczne nierówności i nie boi się pokonywania szybkich zakrętów

Nie narzekam ale do tyłu to mogło by być lepiej

Jestem uczciweie zbudowanym facetem i co nieco mnie w foteliku gniecie. Reszta jest OK.

Mam dwustrefową klimę i hula OK!

Dld rodziny 2+2 wystarczy

Słychać wyrażnie szum opływu powietrza no i ta symfonia z silnika!

Na razie w cyklu mieszanym (większość po mieście),srednia wynosi ponad 11-12l/100km. To chyba co nieco za dużo

Silnik, silnik, silnik

Spalanie 1.4 TSI 140KM 2005-2008

Pb [l/100km]
8,6

8,3

11,8

5,6

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Uciążliwe usterki zgłoszone przez oceniającego

Skomentuj tę usterkę...

* pola obowiązkowe

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

Volkswagen Golf GTI Performance vs. Seat Leon SC Cupra 280 - dwaj przyjaciele z ... Kilkanaście dni temu na naszych łamach mogliście przeczytać recenzję najnowszego Volkswagena Golfa GTI. W oczach redaktora Tomka Tyczyńskiego to kultowe auto z charakterem wypadło bardzo dobrze. Czy werdykt będzie równie pozytywny, gdy na drodze usportowionego Golfa stanie zupełnie nowy Seat Leon Cupra?

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - acceleration 0-100km/h
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - acceleration 0-100km/h Przyspieszenie Volkswagena Golfa Sportsvana z silnikiem 2.0 TDI 150 KM mierzona DriftBoxem.
Volkswagen Golf Sportsvan - działanie aktywnego tempomatu
Volkswagen Golf Sportsvan - działanie aktywnego tempomatu Jak tylko mamy taką okazję, to sprawdzamy różne funkcje w testowanych autach. Tym razem jest to aktywny tempomat w modelu Volkswagen Golf Sportsvan. Zapraszamy do oglądania!
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady Kochani, przyszedł nam do głowy pomysł, aby do naszych artykułów, opisujących testowane przez nas samochody, dołączać wideokomentarz, omawiający największe zalety i wady tego auta. To jest pierwszy "pilotowy" filmik, zrobiony jak to się mówi "na szybko". Wypadło na VW Golfa VII :-) Czekamy na Wasze opinie. Czy ten kierunek videotestów Wam się podoba? Rozwijać ten temat? Zapraszamy do oglądaniania, przed Wami 4 zalety i 4 wady Volkswagena Golfa VII

Liczba wpisów 190 249