Konkurs gokartowy - tydzień 3

Ocena Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 2005-2008

Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 2005-2008

z przebiegiem 3 000 km, wyprodukowany w 2008 roku
~Mirek
dodał ocenę 25.03.2009 00:02:07, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto volvo

Doskonale to by było bez silnika ale przecież trzeba na czymś jezdzić...

Od nowości wyrażne stuki w silniku. Serwis zdiagnozował przyczynę i wgrał nowe oprogramowanie ... i znowu jest to samo a może i jeszcze gorzej! Przyśpiesza dynamicznie, chodzi jak kosiarka i pali jak traktor.

Wchodzi lekko i precyzyjnie

Dobrze go czuję, chyba się zaprzyjażnimy. Poprawnie wybiera poprzeczne nierówności i nie boi się pokonywania szybkich zakrętów

Nie narzekam ale do tyłu to mogło by być lepiej

Jestem uczciweie zbudowanym facetem i co nieco mnie w foteliku gniecie. Reszta jest OK.

Mam dwustrefową klimę i hula OK!

Dld rodziny 2+2 wystarczy

Słychać wyrażnie szum opływu powietrza no i ta symfonia z silnika!

Na razie w cyklu mieszanym (większość po mieście),srednia wynosi ponad 11-12l/100km. To chyba co nieco za dużo

Silnik, silnik, silnik

Spalanie 1.4 TSI 140KM 2005-2008

Pb [l/100km]
8,6

8,3

11,8

5,6

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Uciążliwe usterki zgłoszone przez oceniającego

Skomentuj tę usterkę...

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

Volkswagen Golf Sportsvan - lek na ból głowy
Volkswagen Golf Sportsvan - lek na ból głowy Ojciec rodziny. Już samo brzmienie tego określenia przywodzi na myśl statecznego pana, który aspiracje zadziornego przywódcy stada odłożył na półkę. To synonim bezpieczeństwa, typowy przedstawiciel klasy średniej. Można na nim polegać, ale bywa nudziarzem. Oczywiście ten krótki opis to stereotyp, specjalnie wyolbrzymiam, bo są przecież ojcowie rodzin, w których nie umarła żyłka samca alfa. To co wiemy na temat potencjalnych kupujących auta, tym bardziej wiedzą specjaliści Volkswagena od pozycjonowania samochodów na rynku. Ojcowie rodzin, uwaga, Volkswagen przygotował dla was coś nietuzinkowego. Oto nadszedł Golf Sportsvan.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Hungaroring - 6 racing weekend Volkswagen Castrol Cup (1 wyścig)
Hungaroring - 6 racing weekend Volkswagen Castrol Cup (1 wyścig) W pierwszym z dzisiejszych wyścigów zwyciężył Mateusz Lisowski, co nie jest niespodzianką. Niespodzianką jest za to 16-letni Paweł Krężelok, który ze stratą niewiele ponad 5 sekund do lidera zajął trzecie miejsce i zdobył swój pierwszy puchar. Podczas dekoracji zobaczyliśmy 3 polskie flagi!
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - pomiar spalania
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - pomiar spalania Kolejny nasz pomiar spalania. W tym przypadku test wykonaliśmy na modelu Volkswagen Golf Sportsvan z silnikiem 2.0 TDI o mocy 150 KM. Zapraszamy do oglądania.
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady Kochani, przyszedł nam do głowy pomysł, aby do naszych artykułów, opisujących testowane przez nas samochody, dołączać wideokomentarz, omawiający największe zalety i wady tego auta. To jest pierwszy "pilotowy" filmik, zrobiony jak to się mówi "na szybko". Wypadło na VW Golfa VII :-) Czekamy na Wasze opinie. Czy ten kierunek videotestów Wam się podoba? Rozwijać ten temat? Zapraszamy do oglądaniania, przed Wami 4 zalety i 4 wady Volkswagena Golfa VII

Liczba wpisów 189 556