Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 2005-2008 - Oceń swoje auto

Ocena Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 2005-2008

Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 2005-2008

z przebiegiem 3 000 km, wyprodukowany w 2008 roku
~Mirek
dodał ocenę 25.03.2009 00:02:07, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto volvo

Doskonale to by było bez silnika ale przecież trzeba na czymś jezdzić...

Od nowości wyrażne stuki w silniku. Serwis zdiagnozował przyczynę i wgrał nowe oprogramowanie ... i znowu jest to samo a może i jeszcze gorzej! Przyśpiesza dynamicznie, chodzi jak kosiarka i pali jak traktor.

Wchodzi lekko i precyzyjnie

Dobrze go czuję, chyba się zaprzyjażnimy. Poprawnie wybiera poprzeczne nierówności i nie boi się pokonywania szybkich zakrętów

Nie narzekam ale do tyłu to mogło by być lepiej

Jestem uczciweie zbudowanym facetem i co nieco mnie w foteliku gniecie. Reszta jest OK.

Mam dwustrefową klimę i hula OK!

Dld rodziny 2+2 wystarczy

Słychać wyrażnie szum opływu powietrza no i ta symfonia z silnika!

Na razie w cyklu mieszanym (większość po mieście),srednia wynosi ponad 11-12l/100km. To chyba co nieco za dużo

Silnik, silnik, silnik

Spalanie 1.4 TSI 140KM 2005-2008

Pb [l/100km]
8,6

8,3

11,8

5,6

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Uciążliwe usterki zgłoszone przez oceniającego

Skomentuj tę usterkę...

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

Volkswagen Golf GTI Performance - dla zuchwałych
Volkswagen Golf GTI Performance - dla zuchwałych Perfekcyjny, doskonały, wzór do naśladowania, od lat niedościgniony w swojej klasie. Tak niemiecki producent reklamuje kolejne generacje i odmiany swojego sztandarowego produktu w klasie kompaktowej - Golfa GTI. Do tego często dochodzi słowo, na którego sam dźwięk dostaję wysypki - kultowy. Zapomnijmy o marketingu i szumnych zapewnieniach Volkswagena, które każą nam uwielbiać GTI zanim jeszcze do niego wsiądziemy. Skupmy się na faktach. Przedstawiam państwu Golfa GTI w wersji Performance takim, jaki w mojej opinii jest.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Volkswagen Golf Sportsvan - obsługa głosowa
Volkswagen Golf Sportsvan - obsługa głosowa Kolejny test systemu rozpoznawania mowy i obsługi głosowej. Tym razem sprawdziliśmy jak ta funkcja działa w modelu Volkswagen Golf Sportsvan. Zapraszamy do oglądania!
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - pomiar spalania
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - pomiar spalania Kolejny nasz pomiar spalania. W tym przypadku test wykonaliśmy na modelu Volkswagen Golf Sportsvan z silnikiem 2.0 TDI o mocy 150 KM. Zapraszamy do oglądania.
[HD] Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
[HD] Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Volkswagen Golf GTD jest prawie tak mocny jak GTI, prawie tak samo emocjonujący i ma prawie sportowy dźwięk z wydechu. Niestety to „prawie" robi sporą różnicę, gdyż cena o dziwo jest wyższa od modelu z oznaczeniem GTI. Czy to oznacza, że GTD jest skazany na porażkę? Oczywiście nie. Zapraszamy do oglądania!

Liczba wpisów 190 090