Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 80KM 2008-2012 - Oceń swoje auto

Ocena Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 80KM 2008-2012

Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 80KM 2008-2012

z przebiegiem 9 000 km, wyprodukowany w 2009 roku
~wojtek
dodał ocenę 19.12.2009 13:37:08, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto RENAULT MEGANE

SILNIK CHYBA Z LAT 80 PALI JAK ......

ERGONOMIA NA WYSOKIM POZIOMIE TRZEBA PRZYZNAĆ, WSZYTKO NA SWOIM MIEJSCU.

ZAPŁACIŁEM GŁUPI ZA ZNACZEK......

2 razy na serwisie przez 9 tys km - masakra

Spalanie 1.4 80KM 2008-2012

Pb [l/100km]
7,5

7,0

8,6

6,8

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Auto nie warte tych pieniędzy, na dystansie 9 tys. 2 razy w serwisie - porażka, myślałem że będzie lepiej, śprzedać po gwarancji......

Sugeruję usunięcie, bo:

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

Volkswagen Golf GTD - rechoczący sportowiec
Volkswagen Golf GTD - rechoczący sportowiec Pierwszy Golf GTD ukazał się niedługo po legendarnym GTI, jednak nie zdobył nigdy większego uznania. Czy w najnowszym wydaniu może być inaczej?

Volkswagen Golf - zobacz filmy

VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady Kochani, przyszedł nam do głowy pomysł, aby do naszych artykułów, opisujących testowane przez nas samochody, dołączać wideokomentarz, omawiający największe zalety i wady tego auta. To jest pierwszy "pilotowy" filmik, zrobiony jak to się mówi "na szybko". Wypadło na VW Golfa VII :-) Czekamy na Wasze opinie. Czy ten kierunek videotestów Wam się podoba? Rozwijać ten temat? Zapraszamy do oglądaniania, przed Wami 4 zalety i 4 wady Volkswagena Golfa VII
Volkswagen Golf GTD - działanie systemu Front Assist
Volkswagen Golf GTD - działanie systemu Front Assist Już wielokrotnie testowaliśmy różne systemy wspomagające jazdę oraz poprawiające bezpieczeństwo. Tym razem znów sprawdzimy, jak poradzi sobie system Front Assist z... kartonami. Co z tego wyszło?
Genewa 2014 - Volkswagen Golf GTE - krótka prezentacja
Genewa 2014 - Volkswagen Golf GTE - krótka prezentacja Legendarna wersja GTI doczekała się... elektrycznej odmiany. Producent deklaruje spalanie na poziomie 1,5 litra na 100 kilometrów. Czy jesteśmy świadkami narodzin nowej, oszczędnej legendy?

Liczba wpisów 189 914