Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 80KM 2008-2012 - Oceń swoje auto

Ocena Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 80KM 2008-2012

Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 80KM 2008-2012

z przebiegiem 9 000 km, wyprodukowany w 2009 roku
~wojtek
dodał ocenę 19.12.2009 13:37:08, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto RENAULT MEGANE

SILNIK CHYBA Z LAT 80 PALI JAK ......

ERGONOMIA NA WYSOKIM POZIOMIE TRZEBA PRZYZNAĆ, WSZYTKO NA SWOIM MIEJSCU.

ZAPŁACIŁEM GŁUPI ZA ZNACZEK......

2 razy na serwisie przez 9 tys km - masakra

Spalanie 1.4 80KM 2008-2012

Pb [l/100km]
7,5

7,0

8,6

6,8

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Auto nie warte tych pieniędzy, na dystansie 9 tys. 2 razy w serwisie - porażka, myślałem że będzie lepiej, śprzedać po gwarancji......

Sugeruję usunięcie, bo:

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

Volkswagen Golf GTI Performance - dla zuchwałych
Volkswagen Golf GTI Performance - dla zuchwałych Perfekcyjny, doskonały, wzór do naśladowania, od lat niedościgniony w swojej klasie. Tak niemiecki producent reklamuje kolejne generacje i odmiany swojego sztandarowego produktu w klasie kompaktowej - Golfa GTI. Do tego często dochodzi słowo, na którego sam dźwięk dostaję wysypki - kultowy. Zapomnijmy o marketingu i szumnych zapewnieniach Volkswagena, które każą nam uwielbiać GTI zanim jeszcze do niego wsiądziemy. Skupmy się na faktach. Przedstawiam państwu Golfa GTI w wersji Performance takim, jaki w mojej opinii jest.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Volkswagen Golf Sportsvan - obsługa głosowa
Volkswagen Golf Sportsvan - obsługa głosowa Kolejny test systemu rozpoznawania mowy i obsługi głosowej. Tym razem sprawdziliśmy jak ta funkcja działa w modelu Volkswagen Golf Sportsvan. Zapraszamy do oglądania!
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - pomiar spalania
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - pomiar spalania Kolejny nasz pomiar spalania. W tym przypadku test wykonaliśmy na modelu Volkswagen Golf Sportsvan z silnikiem 2.0 TDI o mocy 150 KM. Zapraszamy do oglądania.
[HD] Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
[HD] Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Volkswagen Golf GTD jest prawie tak mocny jak GTI, prawie tak samo emocjonujący i ma prawie sportowy dźwięk z wydechu. Niestety to „prawie" robi sporą różnicę, gdyż cena o dziwo jest wyższa od modelu z oznaczeniem GTI. Czy to oznacza, że GTD jest skazany na porażkę? Oczywiście nie. Zapraszamy do oglądania!

Liczba wpisów 190 090