Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 80KM 2008-2012 - Oceń swoje auto

Ocena Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 80KM 2008-2012

Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 80KM 2008-2012

z przebiegiem 9 000 km, wyprodukowany w 2009 roku
~wojtek
dodał ocenę 19.12.2009 13:37:08, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto RENAULT MEGANE

SILNIK CHYBA Z LAT 80 PALI JAK ......

ERGONOMIA NA WYSOKIM POZIOMIE TRZEBA PRZYZNAĆ, WSZYTKO NA SWOIM MIEJSCU.

ZAPŁACIŁEM GŁUPI ZA ZNACZEK......

2 razy na serwisie przez 9 tys km - masakra

Spalanie 1.4 80KM 2008-2012

Pb [l/100km]
7,5

7,0

8,6

6,8

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Auto nie warte tych pieniędzy, na dystansie 9 tys. 2 razy w serwisie - porażka, myślałem że będzie lepiej, śprzedać po gwarancji......

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.4 80KM 2008-2012