Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 80KM 2008-2012 - Oceń swoje auto

Ocena Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 80KM 2008-2012

Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 80KM 2008-2012

z przebiegiem 9 000 km, wyprodukowany w 2009 roku
~wojtek
dodał ocenę 19.12.2009 13:37:08, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto RENAULT MEGANE

SILNIK CHYBA Z LAT 80 PALI JAK ......

ERGONOMIA NA WYSOKIM POZIOMIE TRZEBA PRZYZNAĆ, WSZYTKO NA SWOIM MIEJSCU.

ZAPŁACIŁEM GŁUPI ZA ZNACZEK......

2 razy na serwisie przez 9 tys km - masakra

Spalanie 1.4 80KM 2008-2012

Pb [l/100km]
7,5

7,0

8,6

6,8

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Auto nie warte tych pieniędzy, na dystansie 9 tys. 2 razy w serwisie - porażka, myślałem że będzie lepiej, śprzedać po gwarancji......

Sugeruję usunięcie, bo:

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

VW Golf GTE - Hybryda z genem sportowca
VW Golf GTE - Hybryda z genem sportowca Kiedy w roku 1976 na rynku pojawiła się limitowana wersja Golfa GTI, nikt nie przypuszczał, iż tak spodoba się klientom, że Gran Turismo Injection na stałe zadomowi się w ofercie Volkswagena. Sześć generacji i prawie czterdzieści lat później, do duetu GTI oraz GTD dołącza najmłodszy eko-brat, model GTE.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia wykonany DriftBoxem. Tym razem sprawdziliśmy Volkswagena Golfa GTD z silnikiem 2.0 TDI-CR o mocy 184 KM.
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady Kochani, przyszedł nam do głowy pomysł, aby do naszych artykułów, opisujących testowane przez nas samochody, dołączać wideokomentarz, omawiający największe zalety i wady tego auta. To jest pierwszy "pilotowy" filmik, zrobiony jak to się mówi "na szybko". Wypadło na VW Golfa VII :-) Czekamy na Wasze opinie. Czy ten kierunek videotestów Wam się podoba? Rozwijać ten temat? Zapraszamy do oglądaniania, przed Wami 4 zalety i 4 wady Volkswagena Golfa VII
Volkswagen Golf Sportsvan - obsługa głosowa
Volkswagen Golf Sportsvan - obsługa głosowa Kolejny test systemu rozpoznawania mowy i obsługi głosowej. Tym razem sprawdziliśmy jak ta funkcja działa w modelu Volkswagen Golf Sportsvan. Zapraszamy do oglądania!

Liczba wpisów 190 813