Ocena kierowcy - Volkswagen Jetta II

Marek, 20 lat temu
Rok produkcji 1991
Volkswagen Jetta II 1.6 70KM 51kW 1986-1992 - Oceń swoje auto
Wcześniej jeździłem fiatami 126,125, Polonezem z 1995, ostatnio Eskortem z 1994. Jestem zadowolony z Jetty. Tani w utrzymaniu, przestronny, wygodny ... Troszke kanciasty ale to mi się podoba. W porównaniu z Polonezem mniej awaryjna, z Eskortem Jetta to staruszek ale jest TAŃSZA a dla mnie to ogromny plus. Jetta zaspokaja moje potrzeby i wymagania co do samochodu najtańszym kosztem i dlatego jest dla mnie najlepsza.
Silnik jest w miarę elastyczny (jak jade sam to na V biegu nam 50 kmH). Przez instalację gazową ma mało mocy - ale na bebzynce rakieta.W zimie na benzynie odpala bez problemu na gazie troszke marudzi.
Nie najgorsza ale mogło być lepiej.
Doskonały na polskie warunki. Wygodny i miżna na nim polegać.
Jest ok. Lusterka są troszke małe.
OK ale nie doskonale.
Po wymianie zakamienionej nagrzewnicy w zimie jest super. Szyby nie parują. W lecie szyberdach musi wystarczyć.
Z przodu super, z tyłu - niestety zależy do ustawienia fotela.
Muzyka gra ;)
Części orginalne w miare tanie, dostępne i jest dużo tanich podróbek. Spalanie gazu trasa ok 7,5 litra ; miasto nie przekracza 10 litrów.
Drogi zakup tania eksploatacja.
STARY, STARY, STARY ... Przez rok urzytkowania po poprzednim właścicielu ciągle coś padało (kupował części na szrocie a nowe nie są takie drogie), ale naprawde tanie drobiazgi i jest awarii coraz mniej.
Brak.
Volkswagen Jetta II