Oceny Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW 2014-2017

Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW 2014-2017

~Daro999
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Rozumiem dlaczego amerykanie tak kochają Jette. Bo to Passat i Golf w jednym. Do zakupu Jetty, skłoniła mnie poprzednia generacja Jetty którą miałem 10 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Szósta generacja po liftingu oferuje jednak o wiele więcej niż poprzednia. Jest większa, przez co mamy więcej miejsca w środku i wygląda bardziej dostojnie. Teraz większość ludzi myli ją z Passatem a nie z Golfem. Plastiki w środku są przyjemne, kierownica ma...
~Ole-ole
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Ogólnie to fajne auto. Nazywane przez niektórych małym Passatem lub "dziadkowozem". Od większego brata niestety gorzej wykończone w środku, ale w wersji Highline i ze świetnym silnikiem CZDA mimo wszystko polecam. Jazda należy do przyjemności.
~Ianek
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Z czystym sumieniem polecam (przynajmniej nowy, co będzie przy dłuższej eksploatacji? Pożyjemy zobaczymy) . Spokojnie może konkurować z większym Passatem. Ja jestem zadowolony i osobiście żałuję, że nowa jetta nie bedzie sprzedawana w Europie. (przynajmniej na razie).
~Przemo
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Kupując samochód do wyboru miałem Mazde 3 w sedanie, Skode Rapid oraz Octavie. Jestem bardzo zadowolony że wybór padł jednak na Jette. Fakt, samochód drogi w porównaniu do reszty ale różnice widać po wykończeniu i prowadzeniu. Wybrałem wersje Highline i w sumie dobrałem całe możliwe dodatkowe wyposażenie. Cennikowo 105 tysięcy jednak dostałem potężny rabat więc samochód wyszedł taniej niż konkurencja bez rabatów.
~Fryderyk B.
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Po "doświadczeniach" z BMW (a.k.a B.M.W.) jestem ostrożny w ocenie, niemniej daję wysoką notę, bo jak do tej pory auto dostarcza nam wiele radości. Szczegóły poniżęj - i wyjaśnienie, czemu 4 a nie 5.
~Jarek
Polecam,dynamika,oszczędność ,przestrzenność,mega bagażnik,