Ocena kierowcy - Volkswagen LT II

Tomek, 18 lat temu
Silnik 2.5 TD 109KM 80kW
Rok produkcji 2003
Volkswagen LT II 2.5 TD 109KM 80kW 1996-2006 - Oceń swoje auto
Mama LT z 2003 r. przebieg 60 tys.km 2.5 TDI 102KM.Bardzo dobry samochód ,silnik wystarczający do zwinnego podróżowania narazie żadnych usterek w porównaniu z MB Sprinterem którum zrobiłem 240 tys km i miałem mieszane opinie LT bedzie ok.Jesli miałbys dylemat co wybrac LT czy sprinter z uczciwościa polecam LT,sprinter do szajs z tego co słychć u innych użytkowników.Uzytkownikom z woj mazowieckiego polecam serwis NOWAK z Marek tani i perfekcyjny maja sprzet jak w ASO-gorąco polecam(nie robie anty reklamy. tel.501866086,0227712796
Super zawsze radzi sobie dobrze delikatna dziura turbinowa przy małych obrotach ale ogólnie ok
Troche wsteczny jak żle "nałożysz"potrafi zgrzytnąć ale to dolegliwość ze sprintera takie same skrzynie mają
ok dodatkowo drugie pióro w tylnym zawieszeniu zwieksza ładowność w sprinterze tylko jadno pióro
troche mało mozna odsunąc siedzenie kierowcy przy przegrodzie za siedzeniem ale jak chce odliczać VAT z paliwa to niestety.....................
silnik TDI super troche głośny jak jest zimny ale pózniej ok
przy delkatnej jezdzie porafi zpalić 8 litrów ale średnia 9-10 litrów przy takiej dynamice jest do przyjecia

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TD 109KM 80kW [l/100km]

9,2