Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

Volkswagen New Beetle - Oceń swoje auto

lista nadwozi Volkswagen New Beetle

lista silników Volkswagen New Beetle

Oceny Volkswagen New Beetle

7% lepiej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 13.07.2005 01:06:29 przez

Ja jestem bylam i chyba zawsze bede zachwycona tym autem.Kupilam mojego pierwszego w 2003 i byl to rocznik 2000,jestem bardzo zadowolona,po mimo ze auto kupione bylo uzywane to nie dzialo sie nic az do momentu kiedy zaswiecila mi sie kontrolka ABS bez zadnych objawow stracenia takiej funkcji. Nie sprawdzilam tego jeszcze ale zamierzam w najblizszej przyszlosci.W 2004 kupilam New Beetle Cabriolet (mieszkam w USA) jestem zachwycona, nie dzieje sie nic,jedynie duzo pali bo to Turbo ale i tak poradzilabym go kupic kazdemu kto chce byc inny (bo jest duzy wybor w niekonwencjonalnych kolorach) i chce sie poopalac przy okazji zalatwiania waznych spraw czy stania w korku.Pozdrawiam wszystkich Beetlowcow

dodano 30.11.2012 12:12:54 przez

Początkowo nie byłem przekonany do jego zakupu. Wydawał mi się strasznie "zabawkowy", ale juz po pierwszej jeździe przekonałem się, że to nie jest auto dla dzieci, ba... nawet nie dla kobiet. Może i jego stylistyka nie jest zbyt męska, ale za to wrażenia z jazdy są naprawdę imponujące. Auto świetnie trzyma się drogi, jest dynamiczne i poza mrygającymi bez większego powodu co jakiś czas kontrolkami mozna powiedziec ze jest to auto bezproblemowe. Poważnym minusem a zarazem plusem jest jego stylistyka. Minusem dla mnie, plusem dla mojej kobiety. Poza tym niskie zawieszenie sprawia ze trzeba uważać na zderzaki:)

dodano 07.07.2009 21:37:25 przez

Relatywnie patrząc na całokształt to auto naprawde godne polecenia. Silnik dostarcza odpowiedniej mocy do jazdym tym autem, płyta podłogowa golfa doskonale sprawdza sie na naszych polskich drogach a sumujac koszty utrzymania napewno nie wybrał bym diesla chociaz by z racji pracy silnika. Wiadomo ze benzynka ma swoje wady i zalety ale ja chyba widze wiecej zalet:)... widocznosc w tym aucie naprawde jest spora a do tego sam charakter nadwozia bierze gore nad wszystkim :)

dodano 24.01.2005 12:01:59 przez

Auto pomimo, iż produkowane od 1998 roku wciąż wzbudza sensację na Polskich drogach. Można powiedzieć, iż nie ma osoby która nie obejżałaby się z lekkim uśmieszkiem patrząc na przejeżdżającego "chrabąszcza". Jest to znakomite auto dla osób z indywidualną osobowością, które lubią się wyróżniać z tłumu, nie znoszą prostoty i nudy i chcą być oryginalne. Bynajmniej ja do takich osób należę i jestem bardzo zadowolony z posiadania takiej zabawki.

dodano 23.06.2005 16:01:46 przez

Jezeli ktos chce kupic auto rodzinne, niestety musze beetla odradzic, malo miejsca z tylu i maly bagaznik. Natomist dla wszystkich singli jest to wspanialy samochod za ktorym sie wszyscy ogladaja. Wyglada super i nie jest wcale "pedalskim autem". Dla poprawienia efektu polecam kola 16- lub 17-to calowe

dodano 09.01.2006 07:41:12 przez

Super samochód. Jedyny w swoim rodzaju. Bardzo wyjątkowy i podoba się. Tak samo jak na zewnatrz jest nietypowy, tak i w srodku wiele ma nietypowych rozwiazan nadajacych mu charakteru. Dla osób niebanalnych, to na prawde fajne auto, choć wymagające przyzwyczajenia sie.

dodano 02.01.2005 13:44:51 przez

Auto jest super!Prowadzi sie bajecznie no i wyglada bajecznie ale jest to moja opinia bo wiem ze znajda sie ludzie ktorym wyglad auta nie odpowiada.Goraco polecam!Znajomi moi ktorzy jezdzili juz wieloma autami byli naprawde pod wrazeniem po krotkiej jezdzie tym autem.

dodano 24.02.2013 08:53:33 przez

Lubię ten samochód :) Pocieszny z wyglądu, bardzo ekonomiczny, dla nas (2 osób) wystarczająco przestronny. Części eksploatacyjne tanie (większość do golf 4) Jedyne drogie elementy to elementy karoserii czy wnętrza, ale też idzie dorwać wszystko na allegro.

dodano 05.08.2006 12:23:47 przez

Rewelacja, jeżeli jesteś psychicznym dzidziusiem lub babcią - zapomnij. Jeżeli chcesz mieć turbo zabawkę, cudo istne - KUP! Jesteś kobietą - kup, długo sobie nie pojeździsz, bo ci mąż zabierze. Jesteś facetem - kup, zrozumiesz co to fun car.

dodano 24.11.2007 00:23:36 przez

Niezależnie od słabych stron auto ma u mnie ocenę celującą. Być może dla niektórych nie ma ducha starego garba, lecz dla mnie ma. Auto bardzo mi się podoba i codziennie z przyjemnością do niego wsiadam, mimo tego kwiatka koło kierownicy ;-)

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 500 km. Silnik: 1.2 94KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 3 500 km. Silnik: 1.1 75KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen New Beetle, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen New Beetle

Przeczytaj o Volkswagen New Beetle

VW New Beetle Cabrio - dla ludu?
VW New Beetle Cabrio - dla ludu? Na rynku jest kilka takich aut, w których facet wygląda co najmniej dziwnie. Toyota RAV4? Ponoć dużo kobiet za nią szaleje, ale w niej akurat każdy wygląda dobrze. Facet też. Smart ForTwo? Na jego temat zdania są już podzielone. Ford Ka? No, tu jest już gorzej. Szczególnie w przypadku ostatniej generacji w pseudoróżowym kolorze. Kobiety nazywają go "biskupim", bo w przeciwieństwie do "samców" znają ładniejsze nazwy barw. Przedostatnia generacja Nissana Micry? Tu też jest tak sobie. A Volkswagen New Beetle?

Volkswagen New Beetle 77