Najnowsze oceny Volkswagen New Beetle

~Beny
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Początkowo nie byłem przekonany do jego zakupu. Wydawał mi się strasznie \"zabawkowy\", ale juz po pierwszej jeździe przekonałem się, że to nie jest auto dla dzieci, ba... nawet nie dla kobiet. Może i jego stylistyka nie jest zbyt męska, ale za to wrażenia z jazdy są naprawdę imponujące. Auto świetnie trzyma się drogi, jest dynamiczne i poza mrygającymi bez większego powodu co jakiś czas kontrolkami mozna powiedziec ze jest to auto...
~Łukasz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Gorąco polecam. Wbrew pozorom nie jest to auto kobiece, ale niezawodna i tania w eksploatacji "zabawka" dająca dużo frajdy z jazdy...do pracy i z pracy. Dłuższe wyjazdy możliwe wyłacznie we dwoje - bagażnik kolosem nie jest. Upchasz tam dużą torbę podróżną, duży górski plecak...i torbę na laptopa.
~Automaniaczka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto bardzo przyciągające wzrok, niecodzienne, dosyć rzadko spotykane, o ponadczasowych kształtach (nie da się znaleźć elementu który nie byłby zaokrąglony), wywołujący sentyment u starszej grupy społeczeństwa, pamiętającej czasy świetności pierwszego Garbusa. Piękne, trwałe i komfortowe auto.
~Mg
Hatchback 2.5 150KM 110kW
Bardzo dobre auto. Duże dla dwóch osób. Wystarczająco mocne do miasta i na trasę. Wzbudzające skrajne reakcje: od uśmiechu i rozmów o aucie, do dziwnych zachowań innych kierowców: przyspieszanie gdy są wyprzedzani czy wyprzedzanie mnie zaraz po byciu wyprzedzonym (?!).
~Fredi88
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Lubię ten samochód :) Pocieszny z wyglądu, bardzo ekonomiczny, dla nas (2 osób) wystarczająco przestronny. Części eksploatacyjne tanie (większość do golf 4) Jedyne drogie elementy to elementy karoserii czy wnętrza, ale też idzie dorwać wszystko na allegro.
~Azart
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Relatywnie patrząc na całokształt to auto naprawde godne polecenia. Silnik dostarcza odpowiedniej mocy do jazdym tym autem, płyta podłogowa golfa doskonale sprawdza sie na naszych polskich drogach a sumujac koszty utrzymania napewno nie wybrał bym diesla chociaz by z racji pracy silnika. Wiadomo ze benzynka ma swoje wady i zalety ale ja chyba widze wiecej zalet:)... widocznosc w tym aucie naprawde jest spora a do tego sam charakter nadwozia...
Dziennik kosztów dla Volkswagen New Beetle
7,2
9,7
11,2
~jerry
Cabrio 2.5 150KM 110kW
Na pewno jest to jeden z ładniejszych kabrioletów. Robi miłe wrazenie zwłaszcza na kobietach. Idealny na podryw. Moje kolezanki mogą się na niego patrzyć i patrzyć...godzinami. Cos jest w tym aucie, że jego widok poprawia sie humor.
4,1
~sarmacka@gmail.com
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Niezależnie od słabych stron auto ma u mnie ocenę celującą. Być może dla niektórych nie ma ducha starego garba, lecz dla mnie ma. Auto bardzo mi się podoba i codziennie z przyjemnością do niego wsiadam, mimo tego kwiatka koło kierownicy ;-)
~DarekM
Cabrio 1.4 i 16V 75KM 55kW
To jest opinia osoby zakochanej w tych samochodach , więc drobne problemy lub niedogodności nie wpłyną na moją opinię.
3,5
~seb-q
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Auto bardzo fajne jednak z tyłu miejsca za mało i nie nie tak wygodne jak Golf IV.