Oceny Volkswagen Passat B3 Kombi 2.0 115KM 85kW 1990-1993

Volkswagen Passat B3 Kombi 2.0 115KM 85kW 1990-1993 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B3 Kombi 2.0 115KM 85kW 1990-1993

~Andrzej
Kombi 2.0 115KM 85kW
Z duzym zalem zegnam sie z Passatem. Dojezdza 400 tys km, konczy 19 lat. Troche rdzewieje, ale w sumie nic powaznego. Silnik dziala jak nowy, nie bierze oleju, plynu chlodniczego. Technicznie rzecz biorac samochod jest wciaz nienaganny. Przez prawie 10 lat uzytkowania (kupilem, gdy samochod mial juz przejechane 290 tys. km.) zdarzyly sie rozne naprawy. Z powazniejszych: wymiana sprzegla, poduszek pod silnikiem, tylnych sprezyn, wszystkich...
~www
Kombi 2.0 115KM 85kW
W tej cenie nie dostaniemy takiego auta z takimi walorami ....sami sprawdżcie , a Ci co mają to wiedzą że tak jest pewnie.... można kupić koreańczyka czy francuza lub inne ...ale zobaczcie na eksploatacje pózniejszą ;)
~Kulahop
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jestem z niego bardzo zadowolony. To mój drugi Passat, wcześniej miałem B3 1,6 TD 80KM. Pozostałem wierny marce. Szukałem 1,8/90KM, ale trafił się 2,0/115 KM i od razu spodobał mi się. Passat B4 jest trafnym wyborem, dla osób, które potrzebują dużego auta, lub jeżdżą w długie trasy. Jeżeli nie chcesz "wozić powietrza" - kup sobie kompakta.
~Mike
Kombi 2.0 115KM 85kW
Świetne autko za dobra cene, Wersja kombi jest rownie pojemna i praktyczna co stodola. Wygodny, mocny i ekonomiczny. Mysle ze motor dwulitrowy to najlepszy wybor do tego dosyc postawnego auta, ekonomiczny i jednoczesnie wystarczajaco zwawy. Kocham ta marke, ale nawet patrzac obiektywnie Omega czy Sierra nie maja najmniejszych szans.
~scott 29
Kombi 2.0 115KM 85kW
Samochod jeden z najlepszych w swojej klasie ,duzy wygodny i bezpieczny . Wazne zeby poszukac nie zajezdzony egzemplarz (w Polsce moze byc trudno) i bewypadkowy -jesli taki znajdziemy to bedzie dlugo i wiernie sluzyl .
~Radek riczins@op.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
polecam te autko wszystkim,durzo i niedrogo czesci nowych i uzywanych,niektore naprawy mozna wykonac samemu,dobry dostep do uprzyrzadowania silnika np.rozrusznik,alternator,paski,swiece.duzo miejsca w srodku i wygoda
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3 Kombi 2.0 115KM 85kW
12,2
4,1
~pasin@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
Swoim jeżdze juz 3 lata (kupilem od znajmego w niemczech przy przebiegu 120000 teraz ma 173 tysie i nie narzekam. Za pieniadze za ktore go kupilem nie dostane lepszego wozidelka. Polecam autko tym ktorzy cenia sobie wygode. Wozik ma juz swoje latka ale nie narzekam. Dobra niemiecka robota.
~Pasek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Auto bardzo przestronne, świetny silnik 2.0 115KM - udany kompromis pomiędzy mocą a spalaniem, świetnie wyposażony (poduszki, skóra, pełna elektryka, ABS, ogrzewanie postojowe WEBASTO, tempomat, komputer) - różne są gusta - ja stawiam zdecydowanie na auta niemieckie, poza tym co do samego Passata, to podobno roczniki 1989 - 1993 były najlepsze, a późniejsze coraz bardziej awaryjne (zwłaszcza od 1997 wzwyż - nieszczelne silniki i notoryczne...
4,1
~:)
Kombi 2.0 115KM 85kW
Mam Passata kombi w wersji kanadyjskiej i jestem z niego bardzo zadowolony. Dużą zaletą jego jest, że nie odczuwa się żadnej różnicy w jeździe kiedy jest załadowany .a kiedy nie, wydaje mi się że jest to najlepiej dobrany silnik jeżeli chodzi o moc.
~Dr_Feel_Good@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 115KM 85kW
Amerykańska wersja, trochę zawieszenie juz stuka (sworzeń jedna strona) i trochę kłopotów z silnikiem po założeniu instalacji gazowej. Poza tym w miare bezawaryjne auto. Drobne usterki - klamka dzwi, czujnik temperatury... trochę problemu z częściami (w końcu wersja idaca na export) ale za to bogatsze wyposażenie, problem z rejstracją - Pani w urzedzie nie mogła pjąć że wersje na export posiadają dwa numery Vin. Polecam. A jak nie Passat to...
Volkswagen Passat B3 Kombi