Oceny Volkswagen Passat B3 Kombi 1.6 TD 80KM 59kW 1988-1993

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B3 Kombi 1.6 TD 80KM 59kW 1988-1993

4,1
~piotxsinski@wp.pl
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
passat GT 4x elektryczne szyby Silnik 1,6TDI troche słaby jak na kombi, ale 175km/h jeszcze z niego wycisnąlem, jak go kupiłem to miał 170tyś przebiegu ale to niemożliwe przy 19letnim samochodzie :P teraz ma 265 tyś ale jeszcze sie trzyma od zmiany do zmiany dolewam niecały litr i to dlatego że troche cieknie z pod obudowy zaworów i turbosprężarki. w ciągu 2 lat poszły mi 2 akumulatory kager i centra teraz mam boscha ale to chyba wina sprzętu...
~1,6Tdi
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Silniczek 1,6Tdi jest super,mało pali,a przy tym dynamiczny,w końcu to najmocniejszy z diesli w passacie b3,części taniutkie,silniek nie do zajechania tak ja w golfie II ,auto na długie i krótkie trasy wyśmienite,przestrzeń ogromna,nic się nie psuje.
~ŁukaszBP
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Auto ma 15 lat, ale trzyma się lepiej niż 5-letnie auta niektórych marek europejskich. No i zapomniałbym o zasięgu ( bak ma ponad 100l (tylko w kombi);)więc łatwo obliczyć ->1900km bez tankowania to norma.
3,5
~banan
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
samochód nie miał poważniejszej awarii.Jeżdże codziennie do pracy ok. 70 kilometrów w jedną stronę i jest bardzo wygodny. Samochód praktycznie nie do zdarcia, ma bardzo dobre opinie wśród fachowców.Jest trochę za głośny przy prędkości powyżej 120 km/h. Jedyny problem to ogrzewanie w zimie przy temperaturach poniżej -10 stopni,ale nawet nie zagladałem do nagrzewnicy a pewnie jest zapchana.Pozdrawiam wszystkich użytkowników Passatów
~sznajder51@wp.pl
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Jestem zadowolony z autka zmienie też na passata ale nie długo bo ten jest jak nowy zamierzam zrobić remont silnika bierze troszke olej,Koszt naprawy u mechanika wyniesi mnie 1000 zł z częściami (pasek rozżądu,napinacz rozżądu,pierścienie na tłokach,uszczelniacze na zaworach.kpl. uszczelek,olej)
~marinex2@wp.pl
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
Passatem 1984 przejechałem 200 tys km (jeszcze go mam) i było mi trudno się przestawić na 1991. Tym juz 85 tys. i w końcu go polubiłem, ale gdy wsiądę do starego Passata to niestety to jest to! Wiele doskonałych rzeczy zapomniano przenieść do nowszej wersji. Ale! Następny też będzie VW Passat!!!

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zuk_1973@o2.pl
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
jak na swój wiek i ilość przejechanych kilometrów oraz innych czynników to doskonale. Auta produkowane obecnie nie wytrzymałyby połowy tego co mój passat
~Przemo
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
polecam super dobre i w miare tanie jak na tą markę i wygodę jazdy
~dino217@o2.pl
Kombi 1.6 TD 80KM 59kW
dobre dla kazdego moze nie dla lesniczego ....;) bo do lasu to szkoda takiego fajnego autka:D
~grzegorz_gałuszka
Volkswagen Passat B3 Kombi