Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B4 Kombi

posiadacz, 18 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1995
Volkswagen Passat B4 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
autem zrobilem 200tys km, kupilem je do pracy, mialo byc niezawodne i ekonomiczne- i bylo, nigdy!!! mnie nie zawiodlo, auto nie jest ciche (od tego mam inne ) ma swoje wady ale kupujac je trzeba pojsc na kompromis. albo wygodny francuz, ale wtedy nie masz pewnosci ze rano dojedziesz do pracy albo passat B4 pojedziesz zawsze ale... generalnie polecam. tylko kupcie sobie zadbany egzemplaz
najlepszy chyba w historii 1Z. troche glosny ale za to bezawaryjny i bardzo ekonomiczny, zawali droga tez nie jest. przy tym przebiegu (oryg ) odpalil przy -25 za 1razem !!! wymiana oleju co 7tys ( 10w40)
dobra. jedynka mocna i bardzo krotka, czasami haczy, dwojka wchodzi juz lepiej. reszta wchodzi idealnie. brakuje troche 6biegu dla predkosci >140. wsteczny tez nieraz haczy
z zawieszenia nie jestem zadowolony. przod jako tako sie trzyma, ale z tyłu caly czas cos sie tlucze, na naprawy wydalem juz troche kasy i nic, teraz juz nic nie robie- efekt jest taki sam. trwalosc a w zasadzie jej brak to na pewno wina polskich autostrad. ponad to mimo nowych gazowych sachs´ow na zakretach potrafi sie dosc mocno wychylic
ok, ja widze wszystko
prosty do bólu.
nie ma klimy ale ma szyber (idealny na lato ) w zimie szybko robi sie cieplo, szyby łatwo odparowac
przod ok, z tyłu :) kto nie widzial niech zobaczy
nie jest dobrze wyciszony, pomijajac silnik drazniący jest szum powietrza slyszalny nieraz juz od 70. auto jest dosc glosne
trasa przy 110 - ok 4,5 czyste miasto- ok 6.5 max7 czesci nie sa drogie, sa tez zamienniki. aha, tankuje tylko na shellu. raz jeden zatankowalem na (neste ) i spalanie wzroslo o 25% !!!
obecnie dobry 10letni egzemplaz kosztuje ok 18tys. to duzo ale ja kupil bym go raz jeszcze. auto jest warte tej ceny!!!
klamki, awaria zegarow w desce rozdzielczej, trzeszczace wnetrze.
auto nigdy mnie nie zawiodlo, denerwuje mnie jedynie zawieszenie

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

5,7