Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B5 Kombi

damianzaba7@wp.pl, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI 115KM 85kW
Rok produkcji 1999
Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Bardzo zwinny nie tylko na mnie zrobiło to duże wrażenie.
Gratulacje dla Vw ponieważ musze przyznać ,że samochód trafiony jeśli chodzi o oczekiwania klientów wystarczy spojrzeć na nasze drogi i widać ile tego u nas jeździ .
Bardzo równa i cicha praca silnika.W tej wersji samochód jest bardzo zwinny i z opinii mechaników silnik jeden z najlepszych w tej wersji jeśli chodzi o przebiegi osiągane.
Elastyczna i szybka zmiana biegów współpracuje z silnikiem jeśli chodzi o przełożenia w skrzyni 5 biegowej.Osobiście brakuje mi tego 6 przełożenia w moim pasku.
Zawieszenie mgło by być trochę twardsze ponieważ na łukach przy większych prędkościach chusta trochę lecz zawsze można wymienić amorki.
Moim zdaniem słupki mogłyby być trochę mniejsze ponieważ czasem zasłaniają część jezdni na skrzyżowaniach poza tym bez zarzutów.
Wiadomo jak to w dieslu trzeba trochę poczekać , aż autko sie nagrzeje więc lepiej go puścić w zimę 10 min przed wyjazdem by nie marznąć w samochodzie lub nie jechać w czapce i rękawiczkach.
Musze przyznać ,że passat ma dużo miejsca dla kierowcy jak i pasażerów bardzo przestronne,wygodne, wielofunkcyjne,a zarazem pojemne autko.
Jeśli chodzi o wyciszenie nie jest za dobre moim zdaniem ale to nie problem zawsze można dać głoniej muzykę.
Mój wóz głównie jeździ w trasy także gdyby posiadał skrzynie 6 biegową zapewne spalanie by spadło jednak mając skrzynie 5 biegową i jadąc powyżej 160 km/h autko pali koło 9/10 l w mieście zależy od jazdy.Zawsze można samemu zaoszczędzić na paliwie jezdżąc bardziej ekonomicznie niż dynamicznie.
cena nie wygórowana jeśli chodzi o wygodę i komfort jazdy. Spojrzymy na polskie drogi i widzimy jak ta wersja pasata cieszy się popularnością wśród rodaków.
układ kierowniczy i wspomaganie kierownicy.
dotychczas nie miałem większyćh problemów z mym paskiem.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 115KM 85kW [l/100km]

Volkswagen Passat B5 Kombi