Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B5 Kombi

Aleksander, 17 lat temu
Silnik 1.9 TDI 115KM 85kW
Rok produkcji 1999
Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Mam służbową Vectre z 2000r w benzynce.I tak nawiasem mam dośc prowadzenia jakichkolwiek pojazdów w czasie wolnym od pracy.Ale do Passacika zawsze wsiadam z radością to naprawde przyjemnośc prowadzić ten samochodzik.jeśli dbamy i wymieniamy wszystko na czas to jest Ok! Jeszcze raz przestrzegam przed autoryzowanymi servisami! Ceny na poziomie Szwajcarii. Ale warto jechać i zdjagnozować pojazd jeśli coś w nim dolega,zapytac o numer częśc katalogowej a dalej poszukać sobie sprawdzonego mechaniora zaoszczędzimy na robociżnie której wartośc w servisach jest chorendalna! Ale na jakości uzytych materiałów nie ma co oszczędzać warto kupować markowe wtedy samochodzik będzie bzykał az miło!
Bardzo przyjemnie przyśpiesza nadto równomierna praca,w zimie przy uruchomieniu troszke głośny ale potem jest ok.
może byc.
Należy zadbać o wahacze! jeśli coś puka to niezwlekać z wymianą,często to tylko łącznik lub jeden z wachaczy ale jeśli zaniedbamy leci pokolei wszystko!
Nadmuch głośno pracuje,za głośno jak na taki samochodzik przy pozycji nr 3 w nawiewie słychac szum i to dośc głosno!Mam lusterka elektrycznie podgrzewane ale jakośc działania pozostawia wiele do życzenia! Ogólnie nie za ciepło...
Tu jest rewelacyjnie! mam kombi czy jak kto woli Variant naprawde siedzimy z całą rodzinką wygodnie !
Rewelacyjnie nie jest....ale to dieselek nadto szum ogumienia lub łożysk...jezdziłem cichszymi pojazdami a nadto dieselkami...
Tutaj rewelacja!!! mam silniczek na pompowtryskiwaczach 116km przebieg ponad 220 000 km a spalanko na poziomie 5,5 a nawet spada poniżej!!! Jeżdzimy ekonomicznie do 140km/h
Nie jest to fenomen motoryzacji i tak naprawdę jeśli nie chcemy inwestować w samochodzik to warto pomysleć o dobrym rowerze lub rykszy,ceny są zawyrzone w stosunku do jakości i niezawodnośc ,ale rynek dyktuje swoje warunki...Duża dostępnośc części na rynku wtórnym znacznie obniża koszty utrzymania ale jeśli zdecydujemy sie sprzedac pojazd to raczej wiele na nim nie stracimy.
Nie ma pojazdów niezawodnych! Czy to Niemiec czy Japonczyk wszystkie sie kiedyś psują...Stanowczo odradzam naprawy w Servisach to istne lichwiarstwo!!! ceny niejednokrotnie na tych samych częściach o 300% droższe Ma parę mankamentów czasami cos skrzypi,puka i napewno są pojazdy mniej zawodne ale nie jest tragicznie,należy w porę wymieniac filtry i olej a nadto wszystko co w trakcie eksploatacji jeśli to robimy na czas samochodzik daje prawdziwą frajde z jazdy!
Jak wcześniej...

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 115KM 85kW [l/100km]