Oceny Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW 1999-2005

Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW 1999-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW 1999-2005

3,2
~Kiris11
Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW
Posiadam to auto od 10 lat, jest ono największym nieporozumieniem jakiekolwiek posiadałem. Pod względem awarii boje wszystkie jakie do tej pory posiadałem. Dramat konstrukcyjny. Dramat ergonomiczny i komfortowy. Głośny, hałaśliwy, trzeszczący, upierdliwy...nigdy nie daje o sobie zapomnieć. Jak nie rurka to żarówka, jak nie żarówka to wahacze jak nie wahacze to pompa, jak nie pompa to zacisk hamulcowy, jak nie zacisk to znowu żarówki to znowu...
3,6
~bartosz
Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW
nieprzecietny przecietniak. pasatow jest na pęczki jednak ten ma coś w sobie mimo wielu wad urzeka jednak kupujący musi się liczyć z tym że auta są często powypadkowe napęd nie jest dostatecznie serwisowany a części tylnego zawieszenia nie raz was zaskoczą cenami mimo to prowadzenie auta zimą wyposażenie oraz w moim przypadku jasne wnętrze rekompensuja to komfortowa jazda.
~paj
Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW
Co tu gadać jestem z niego bardzo zadowolony. mam go 7 lat. Auto wygodne niezawodne istny czołg w skórze osobówki. Godny polecenia dla ludzi mieszkających trochę dalej od cywilizacji. Ja tylko raz utknąłem w zaspie ale tylko i wyłącznie przez własną głupotę.
~DONEK
Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW
Podsumowując, samochód mogę polecić naprawdę wymagającym klientom którym zależy na bezawaryjności, wszechstronności, wysokiej jakości wykonania, niskim spalaniu, dużej mocy, nie przeciętnym osiągom, ogromnej ilości miejsca. Jeśli ktoś mówi źle na temat VW PASSATA B5 FL COMBI 1.9 TDI 130KM na pompo-wtryskach to znaczy że albo nie miał z nim styczności, albo nie dbał o niego. JEŚLI DBASZ TO MASZ!!!
~PakPak
Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW
Dobry samochód jak na razie bardzo mało awaryjny . Nie podobają mi się drgania które przenosi silnik na karoserię . Porównuje to do Audi które posiadałem wcześniej lecz jak wiadomo Audi a VW nie powinno się porównywać bo zupełnie inna bajka ... Generalnie jak najbardziej samochód godny polecenia ...
~auto-serwis3@wp.pl
Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW
bardzo wygodne i bezpieczne auto , bardzo duży duży plus dla SILNIKA rewelacja (francuskie DCI to WIELKA PORAŻKa ) i wielki kłopot dla ewentualnych użytkowników ,KTO nie chce kłopotów , ten unika FRANCUZÓW

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Funkie
Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW
Idealne auto dla większej rodziny. Przewiezie wszystko i nie odmówi posłuszeństwa. Silnik i skrzynia nigdy nas nie zawiodą.
~Mateusz;p szoszo;p
Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW
Autko ogólnie godne polecenia i jestem zadowolony;)
~JJ
Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW
Olej w automacie wymieniony przy 200000 usprawnil dzialanie skrzynie, plynnosc , elastycznosc i reakcje mimo tego ze kazdy mi mowil nie wymieniaj oleju w skrzyni. (Skrzynia biegów)
~marcin
Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW
kupilem za 45000 w 2008 roku za ta kase dobre auto. (Stosunek jakość/cena)
Volkswagen Passat B5 Kombi