Oceny Volkswagen Passat B5 Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW 1998-2005

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B5 Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW 1998-2005

~gregor
Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW
przez ostatnie 2 lata bylem wlascicielem 2,5 V6 TDI 150 KM pomimo fatalnych opini na temat tego silnika bardzo mile zaskoczenie robilem trasy polska-niemcy auto nigdy nie zawiodlo uwazam ze haslo \"jak dbasz tak masz\" jest dobrym podsumowaniem
~Dawid K
Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW
mimo zlych opini o tym silniku ,osobiscie nie narzekam mam go juz ponad 3lata i nie zamierzam sprzedawac . Oby tak dalej , czytajac opinie na temat nowego silnika 2,0TDi stwierdzam ze ten 2,5Tdi moze nie jest taki zly , na moje warunkiem jak dbasz tak masz , no i oczywiscie liczy sie to jakie kupisz
~Sebastian
Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW
Polecam samochód bez chwili zawachania. Proszę się nie bać 2,5TDI ponieważ jest to naprawdę dobry wóz. Jeśli chodzi o opinie na temat tego silnika to są one prawdziwe, ale do roku 2001 kiedy to wprowadzono modernizacje i wszystkie wadliwe elementy zastąpiono nowymi. Jeśli miał bym wybierać jeszcze raz wziąłbym znowu 2,5TDI nie zastanawiając się nawet nad 1.9.
~kierowca pasiorka, kolejnego zresztą
Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW
Przy kupnie używanego 3-letniego auta, uważam, że to najlepszy moment biorac pod uwagę stosunek jakości do ceny oraz ,,świeżość" sylwetki. Ważne również jest, że kupiony model był w końcowej fazie produkcji, więc wiele mankamentów z początków jego eksploatacji wyeliminowano.
3,4
~bogo
Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW
Zawiodłem się za silniku ze skrzynią biegów. Np. Toyota RAV4 w podobnym roczniku, w 2 litrowym benzyna+gaz to mniejsze koszty i dynamiczniejsza jazda.
~smg@onet.pl
Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW
dobry samochód z wygórowanymi kosztami naprawy i cenami części zamiennych

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,9
~turkuć podjadek
Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW
kiepskie auto, że też nie sprawdziłem rankingu awaryjności przed kupnem,
~agak
Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW
uwielbiam auta typu kombi , a ten dodatkowo jest piękny ;-)
~KRZYSIEK
JES TO PIĘKNE AUTO JA MAM ZIELONY BUTELKOWY METALIK
~neos
Kombi 2.5 TDI 150KM 110kW
Na trasie dosyć oszczędny. Przy powolnej jeździe można zejść poniżej 6 litrów. Najbardziej oszczędny przy prędkości 80-85 km/h. W mieście, zwłaszcza przed rozgrzaniem, do oszczędnych nie należy - ok 10 litrów . Przeciętna na bardzo długi dystans - 50% w mieście - wychodzi ok. 7,3. przebieg już 520 tys., wymiana wałków i turbiny, rozrząd co 60--70- tys., na szczęście tanieje. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Volkswagen Passat B5 Kombi