Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B5 Sedan

Arek argie@hoga.pl, 20 lat temu
Silnik 1.8 20V 125KM 92kW
Rok produkcji 1998
Volkswagen Passat B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Kupilem to auto olsniony piekna linia,swietnym wnetrzem - slowem bylem wniebowziety odbierajac go z salonu.Auto bylo regularnie serwisowane przez caly okres eksploatacji.Po 4 latach stwierdzam iz liczba usterek i awarii niemal kazdego potrafilo by ono doprowadzic kazdego do zawalu !!...ale po krotce...rzuce pare historii z tych co pamietam: - po 1 przegladzie wymieniono uszczelke pod glowica - po 40.000 zaczela rosic pompa wody - po 65.000 polecial tylni lancuch rozrzadu-wymieniono go na gwarancji - po 90.000 ponownie ta sama usterka !!! rowniez wymieniono ja w ASO - obecnie po 127.000 silnik znowu wydaje na biegu jalowym odglosy, jakby znowu ten koszmarny lancuch z napinaczem szlag trafil !!!!!!! -daruje sobie wpisywanie historii z nienapelniona gazem klimatyzacja, z akumulatorem ktorewgo plyty w srodku sie rozsypaly po 2 latach, z ponowna wymiana - rowniez w ASO uszczelki pod glowica, o rozsypajacej sie pod wplywem wilgoci kablach zastosowanych w wiazkach blisko fotela kierowcy,o zacinajacym sie centralnym zamku ktory uruchamia sie tylko zpilota a ale juz z przycisku nie,nie wspomne rowniez o koszmarnej cenie elementow zawieszenia (mam na mysli wahacze) ktore jakis glab wymyslil jako zespolona calosc tzn sam stricte wahacz i calym ramieniem, nie dzialaja czujniki otwarcia drzwi...to tak w 1 momencie - co pamietam ale sadze ze po glebszym zastanowieniu jeszcze bym sporo dopisal.... Jedno mnie w tym wszystkim pociesza - ten rupiec pomimo dramatu ,jaki wywoluje w mym portfelu iloscia swych usterek nadal mi sie podoba.
Mialem chyba zly dzien gdy wybralem tak felerny egzemplarz

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu