Oceny Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW 1999-2005

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW 1999-2005

3,3
~bronek
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto napewno niejest idealne,ale wciąż może się podobać(kwestia gustu).Niejest też niezawodne,poprostu przeciętne w swojej klasie.Dobre auto w długie trasy,przestronne,komfortowe.Ma sporo wad,ale więcej zalet,na tle konkuręcji wypada całkiem nieżle.
~Henryk S
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Do jazdy tylko i wyłącznie po mieście /;, no cóż jazda męczy, to spory samochód. Idealny na trasy powyżej kilkuset km. Solidny, komfortowy, przestronne i estetyczne wnętrze, idealny na dłuższe trasy.Wygląd samochodu nie starzeje się, tani samochód o wyglądzie limuzyny. Bardzo tanie części i łatwość napraw. Niezawodny ekonomiczny silnik.
3,7
~tomiqu
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto komfortowe i przestronne ale czy warte takich pieniędzy? Sam nie wiem. Zależy kto czym jeździł przedtem. Jeśli jakimś struclem za 5000 zł to odczuje wielką różnicę. W porównaniu do A4 nie szokuje.
4,1
~Michal 21!!!
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
doskonale auto dla mlodego kierowcy ktory duzo jezdzi jak i dla 4-osobowej rodzinki ktora kubi komfort ,natomiast w dalsze trasy nie proponuje brac 5-atej osoby doroslej bo nie zapominajmy ze to nie limuzyna czy van.
~LUKA
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Uwarzam, ze jest to bardzo udany model. Dobrze dopracowany i wykonany z materialow dobrej jakosci.W wersji combi czesto sluzy jako polciezarowka oraz kon pociagowy (przyczepa campingowa 1,2tony).Przy tym przebiegu jeszcze ciagle pierwszy uklad wydechowy,sprzeglo,swiece zarowe itp.
~panirq
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto kupione "przez przypadek" ale jestem bardzo zadowolony- ocena za całokształt- bardzo dobra.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sony69
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Wytrzymałość, bezawaryjność tani w eksploatacji. I love Volkswagen :)
~czypak
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
4 z bardzo dużym +. Jeszcze nie miałem okazji jeździć autem doskonałym, ale to jest bardzo dobre :)
4,1
~toom
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
wszystko zależy od stanu technicznego jeśli był dobrze użytkowany to można brać w ciemno.
~AdamBB
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto idealne, ładne, zwinne w mojej jednostce, nie aż tak drogie w utrzymaniu, wygodne, przestrzenne, części (jest dużo zamienników). Szczerze POLECAM!
Volkswagen Passat B5 Sedan