Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B5 Sedan

Tomecki, 15 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1998
Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Nic mnie nie zaskoczylo w tym aucie,bo je dobrze znam,ergonomia,ekonomia i etc.jest na bardzo dobrym poziomie
Zawieszenie : wachacze
Nie ma sie co oszukiwac,wszystko sie psuje........oprocz passata i japonii. Bardzo dobre auto,pod warunkiem ze nie jest po kolizji z pospiesznym do zakopanego. To normalne ze ludzie narzekaja bo kupia zlom,lub po 987 naprawach,ogolnie auto jest swietne,malo pali,jak sie dba to jezdzi i jezdzi
Silniki TDI uchodza za glosne...i to prawda,ale nie przeszkadza mi to,troche za dlugo sie nagrzewa i gdy jest zimny za bardzo nim trzesie. To stara technologia i Japonia jest caly czas o krok z przodu ale ni ma co narzekac jest dobry.
nie mam pytan,to niemiecka niazawodnosc i precyzja. Biegi wchodza jak w automacie jeden to jeden a dwa to dwa
tutaj jest problem,wielowachaczowy uklad jezdny jest bezkompromisowy,najmniejsze zuzycie odczuwasz na drodze i to jest karygodne,a naprawa to nie sielanka,pare zlotych trzeba poplynac. Ja jezdze w Anglii i tu glowne drogi sa OK,natomiast drogi wiejskie i boczne to juz inna historiam,bardzo podobnie jak w RP.
do przodu jest nie nagannie,a do tylu trzeba byc skupionym i ostroznym,oczywiscie bez czujnikow cofania. Na zakretach troche zaslaniaja slupki boczne..........ale nie mozna miec wszystkiego
TO JEST TO CO MOZNA NAZWAC ERGONOMIA. WSZYSTKO TAM GDZIE POWINNO BYC
Juz mowilem,za dlugo sie nagrzewa,ale jak sie nagrzejen,no to nie straszna mu Angielska pogoda.Deszcz nie deszcz,mgla nie mgla jak w niemieckim zegar.....przepraszam w szwjcarskim zegarku pracuje bez zarzutu
TOOOOOOOOOOOOOOOOO JESTTTTTTTTTT BAJKAAAAAAAAAAAAA,mam 191cm wzrostu i wczesniej jezdzilem renault megane,glowe mialem nad dachem gdy byl otwarty jak Fred Flinston,w pasku siedze sobie jak lord i nad glowa jakies 30 centymetrow powetrza,ZA TO GO UWIELBIAM
ZA glosno chodzi gdy jest zimny,nie przeszkadza mi to,ale gdy otworze szybe przy predkosci 60km/g to szum powietrza chce mi urwac glowe,a chcialem powiedziwc ze pale tyton,wiec jest na co narzekac
Co tu gadac,ciezko o lepszy wynik
W uk znakomita,W RP troche mniej
zamek w drzwiach pasazera nie dziala i nie zwijajace sie dostatecznie pasy bezpieczenstwa,to tyle
do tej pory bez zarzutu

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]