Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 1996-2000 - Oceń swoje auto

Ocena Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 1996-2000

Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 1996-2000

z przebiegiem 103 000 km, wyprodukowany w 1998 roku
~Tomecki
dodał ocenę 03.12.2008 01:04:15, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto renaut megane

Nie ma sie co oszukiwac,wszystko sie psuje........oprocz passata i japonii. Bardzo dobre auto,pod warunkiem ze nie jest po kolizji z pospiesznym do zakopanego. To normalne ze ludzie narzekaja bo kupia zlom,lub po 987 naprawach,ogolnie auto jest swietne,malo pali,jak sie dba to jezdzi i jezdzi

Silniki TDI uchodza za glosne...i to prawda,ale nie przeszkadza mi to,troche za dlugo sie nagrzewa i gdy jest zimny za bardzo nim trzesie. To stara technologia i Japonia jest caly czas o krok z przodu ale ni ma co narzekac jest dobry.

nie mam pytan,to niemiecka niazawodnosc i precyzja. Biegi wchodza jak w automacie jeden to jeden a dwa to dwa

tutaj jest problem,wielowachaczowy uklad jezdny jest bezkompromisowy,najmniejsze zuzycie odczuwasz na drodze i to jest karygodne,a naprawa to nie sielanka,pare zlotych trzeba poplynac. Ja jezdze w Anglii i tu glowne drogi sa OK,natomiast drogi wiejskie i boczne to juz inna historiam,bardzo podobnie jak w RP.

do przodu jest nie nagannie,a do tylu trzeba byc skupionym i ostroznym,oczywiscie bez czujnikow cofania. Na zakretach troche zaslaniaja slupki boczne..........ale nie mozna miec wszystkiego

TO JEST TO CO MOZNA NAZWAC ERGONOMIA. WSZYSTKO TAM GDZIE POWINNO BYC

Juz mowilem,za dlugo sie nagrzewa,ale jak sie nagrzejen,no to nie straszna mu Angielska pogoda.Deszcz nie deszcz,mgla nie mgla jak w niemieckim zegar.....przepraszam w szwjcarskim zegarku pracuje bez zarzutu

TOOOOOOOOOOOOOOOOO JESTTTTTTTTTT BAJKAAAAAAAAAAAAA,mam 191cm wzrostu i wczesniej jezdzilem renault megane,glowe mialem nad dachem gdy byl otwarty jak Fred Flinston,w pasku siedze sobie jak lord i nad glowa jakies 30 centymetrow powetrza,ZA TO GO UWIELBIAM

ZA glosno chodzi gdy jest zimny,nie przeszkadza mi to,ale gdy otworze szybe przy predkosci 60km/g to szum powietrza chce mi urwac glowe,a chcialem powiedziwc ze pale tyton,wiec jest na co narzekac

Co tu gadac,ciezko o lepszy wynik

W uk znakomita,W RP troche mniej

zamek w drzwiach pasazera nie dziala i nie zwijajace sie dostatecznie pasy bezpieczenstwa,to tyle

do tej pory bez zarzutu

Spalanie 1.9 TDI 110KM 1996-2000

Diesel [l/100km]

5,6

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Inne

Nic mnie nie zaskoczylo w tym aucie,bo je dobrze znam,ergonomia,ekonomia i etc.jest na bardzo dobrym poziomie

Uciążliwe usterki zgłoszone przez oceniającego

Sugeruję usunięcie, bo:

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Passat, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Passat

Przeczytaj o Volkswagen Passat

Volkswagen Passat Alltrack - uniwersalne kombi
Volkswagen Passat Alltrack - uniwersalne kombi Alltrack został stworzony z myślą o klientach, którzy potrzebują przestronnego samochodu o uniwersalnym charakterze, jednak z różnych względów nie chcą kupić crossovera lub SUV-a. Uterenowione kombi stanowi też ciekawą propozycją dla osób planujących zakup Passata, który będzie wyraźnie różnił się od tysięcy służbowych kombi.

Volkswagen Passat - zobacz filmy

Volkswagen Passat - Volkswagen Passat Variant - 3 zalety i 3 wady
Volkswagen Passat - Volkswagen Passat Variant - 3 zalety i 3 wady W tym samochodzie znacznie łatwiej było o zalety, niż o wady, ale poradziliśmy sobie - zapraszamy do oglądania sporządzonej przez nas listy zalet i wad VW PASSATA.

Liczba wpisów 188 330