Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B5 Sedan

Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1996
Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : wogole złom
Przeniesienie napędu : tylko nire zwyły automat przesto żre ropę jak lublin
Układ elektryczny : pada oj pada
nie polecam szkoda pieniedzy cały czas zawieszenie nawet w maluchu było mocniejsze co to za gówno miałe astrę 1 ale zawieszenia nierobiłe przez 3 lata i sprzedałe a tu szok co chwilę i poco taki zlom każdy zemnie tylko bekę kręcił albo żal mu było niepolecam szkoda kasy , raz przeplywomierz raz zawieszenie , znowu zawieszenie , przepływomierz na odmę mnie nacineli stary chwyt jak niemają roboty , awarie sterownika , ile ja stracilem czasu pieniedzy a do pracy jeżdżę z kolegą ibizą bmuj na takie jeżdzenie się nienadaje tylko do kościoła raz w tygoniu i nic więcej komputer kłamie bo pali sporo mój pokazuje 7litr a na stacj mam 9litr to jak to jest mechanicy mówią że ten automat przeciąga jak każdy po 150 00tys km a o sprzedaż zapomnij tego nikt niechce hyba że jelenia znajdziesz .
chodził super do 200 200tys km tera coś dziwnie 3 razy przepływomierz odma stary kit mechników na ksę żeby naciągać nie polecam tego chodzi glośno jak żuk wstyd
ma zwyłky automat nikt go niechce powyżej 150tys km zaczyna przeciągać biegi przesto więcej pali a w mieście tragedia kompuer kłamie dlatego te modele niemaą ceny ani nabywcy tylko frajezy to kupują awarie elektroniki sterowania itp szkoda słow
nic nadzwyczajnego
jako tako
klimatronik ja się sypnie to tragedia niepolecam tylko manuala
przecietnie
dobrze
glośno jak diabli co traktorem mam jeżdzic wstyd
przeciętnie
szkoda kasy tylko zawieszenie , przeplywomierz itp ostrzegam prze tym złomem
co jaki czas coś padnie jak made in china
zawieszenie najgorze jakie motoryzacja wymiśliła zlom wstyd tylko płać remontuj że to wogóle do ruchu dopuszczono słabne mi w dziurze pękł wahacz przy 30 km na godzine napewno nie znajdziesz na taki model kupca każdy tylko bekę z tego gówna kręci tylko ci co się nieznają to kupią i płaczą i płacą zlom

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

9,3