Oceny Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2005

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2005

3,5
~Passat
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Ogólnie miało być fajnie, no cóż MIAŁO... Mojego Passata kupiłem przywiezionego z Francji, był w dość dobrych pieniądzach, podczas oględzin bagażnika wyszło na jaw że miał dzwonka w tył. Jak się okazało, nie było to jakieś mega poważne- zmieniona klapa, zderzak, jedna lampa, trochę wyklepane w środku i podmalowane. Ogólnie stwierdziłem że do przyjęcia, biorąc pod uwagę że reszta 100% oryginał i sprawne, noszące normalne ślady użytkowania, a w...
3,2
~Hubert
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Byłoby fajne auto ale niestety trapi je tak wiele przeróżnych wad i usterek ze naprawdę psuje to wszelka przyjemność z eksploatacji tego pojazdu. Sama koncepcja samochodu fajna - przestronny sedan z silnikiem umieszczonym wzdłuż osi samochodu, za te pieniądze otrzymujemy naprawdę kawał samochodu. Nie ma on niestety nic wspólnego z legendarna niemiecka solidnością, ten model jest naprawdę problematyczny. Oszczędny motor jak najbardziej na plus,...
~Młody
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Ogólnie auto "ładnie" wygląda, dobrze jeździ i nieźle trzyma się drogi. Jak na swój wiek i przebieg to samochód godny polecenia, bo co najważniejsze mało awaryjny. Spalanie też nie jest najgorsze, średnio 6-6,5 litra na 100.
~jacek_łomiarz
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
z łezką wspominam mojego pieknego passacika. teraz małżenstwo z rozsadku z insignią okazało się rozczarowujące. poderwałem atrakcyjna dziewczyne ktora okazała sie dobrze umalowaną tandetną starszą dziewuchą bez wykształcenia:-) passacie wróć!
~jacek_łomiarz
~VwManiakK2
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Posiadam ten samochód już kilka lat odpowiednio eksploatowany i serwisowany potrafi się odwdzięczyć żywotnością i kulturą pracy po prostu nigdy mnie nie zawiódł.A i jeszcze jedno jak macie garaż to go garażujcie 1 miejsce w rankingu aut kradzionych.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,3
~Wojtas
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Jest tego na naszym wtórnym rynku od zaje..nia,rocznik 2004 sie zaczyna od 20tys zł-a konczy na 36tys zł,wiec to zalezy od tego ile razy był zdrapywany z drzewa,od kręcenia liczników przez fachowców,od tego ile razy był wyławiany z Odry itd.Kwestia podejscia przez kupującego do sprawy KUPNA dobrego egzemplarza. Passat od lat był samochodem,ktory pokonywał setki tysięcy km,czyli na dłuzsze trasy. W NIemczech Volkswagen znaczy (czyt. Auto dla...
~danielz2@vp.pl
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
vw ma przejechane juz 270tys i wiem ze dojedzie do nastepnych 200tys. dobre paliwo dobry olej umiejetna jazda dislem ijak do tej pory nic poza kolem zamachowym nierobilem, tylko rozrzad regularnie i trasa ciagla trasa swietne autko
~kris
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Raczej dobrze, gdyby nie ta pompa paliwa to poważnych usterek nie było, zawieszenie nadal dobre, jestem zadowolny (do trzasków tapicerki przyzwyczaiłem sie). Świetne auto na trasy wtedy wychodzi jego ekonomiczność.
2,2
~staszek
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
fatalnie! przy prędkości 50km/h pękł wahacz przedniego prawego koła, samochód zjechał na krawężnik, koło zostało urwane-całkowicie zniszczone-wgniotło próg i nadkole, ukręcił się przegub półosi, szczęśliwie nic się nikomu nie stało, podobno to charakterystyczna usterka passatów do rocznika 2003, nic nie wskazywało na pęknięcie wahacza, żadnych dziwnych odgłosów bezpośrednio przed wypadkiem
Volkswagen Passat B5 Sedan