Volkswagen Passat B5 Sedan 2.0 TDI 136KM 2004-2005 - Oceń swoje auto

Sedan
2.0 TDI 136KM 2004-2005

Ocena Volkswagen Passat B5 Sedan 2.0 TDI 136KM 2004-2005

Volkswagen Passat B5 Sedan 2.0 TDI 136KM 2004-2005

z przebiegiem 117 000 km, wyprodukowany w 2004 roku, manualna skrzynia biegów
~Właściciel Passata
dodał ocenę 03.01.2011 15:51:34, jeździ tym autem 2 lata, poprzednie auto vw passat

Pięknie sobie mruczy

Jednym palcem można zmieniać biegi

Bez żadnych stuków puków

Po podniesieniu fotela to chyba jak się nie chce to tylko można nie widzieć

Super

Super również z tyłu na nogi pasażera

Rewelacja

Samochód cichy nawet bez włączonego radia niezbyt słychać pracę silnika
autodna

Spalanie podałem bez naciągania; cóż można chcieć więcej od tego, nie małego, samochodu?

Cena mogła by być oczywiście trochę mniejsza

Naprawdę niezawodny

Kupujesz części we własnym zakresie? Sprawdź naszą ofertę!

Spalanie 2.0 TDI 136KM 2004-2005

Diesel [l/100km]
6,2

6,0

7,5

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Silniczek tylko mruczy. Te komentarze innych osób na temat tych silników sa bezpodstawne, zapewne kupili samochód za najmniejsze pieniądze który ma przejechane po pół miliona i jeszcze od jakiegos niechluja a później narzekają że samochód jest do niczego. Proszę Państwa, Jak się dba to się ma, i wystarczy tylko wymieniać olej i tankować paliwo.Są oczywiście i minusy tego samochodu.Za kwote przeznaczona na ten samochód można zakupić nowszy i tańszy innej marki, ale zapewniam, bo kilkanaście samochodów juz miałem, żaden was tak mile nie zaskoczy jak ten, oczywiście następna marka jaka będzie? Wiadomo VW. Życzę szerokości wszystkim kierowcą, i na Boga dbajcie o swoje samochody!!!

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 2.0 TDI 136KM 2004-2005

Dodaj nowy komentarz