Volkswagen Passat B5 1.9 TDI 115KM 1998-2000 - Oceń swoje auto

(827 ocen)

Volkswagen Passat B5 Sedan - Oceń swoje auto Sedan

(930 ocen)

Oceny Volkswagen Passat B5 1.9 TDI 115KM 1998-2000

2% gorzej niż w segmencie Klasa średnia (4,18)

autodna

dodano 25.11.2006 przez

Mam służbową Vectre z 2000r w benzynce.I tak nawiasem mam dośc prowadzenia jakichkolwiek pojazdów w czasie wolnym od pracy.Ale do Passacika zawsze wsiadam z radością to naprawde przyjemnośc prowadzić ten samochodzik.jeśli dbamy i wymieniamy wszystko na czas to jest Ok! Jeszcze raz przestrzegam przed autoryzowanymi servisami! Ceny na poziomie Szwajcarii. Ale warto jechać i zdjagnozować pojazd jeśli coś w nim dolega,zapytac o numer częśc katalogowej a dalej poszukać sobie sprawdzonego mechaniora zaoszczędzimy na robociżnie której wartośc w servisach jest chorendalna! Ale na jakości uzytych materiałów nie ma co oszczędzać warto kupować markowe wtedy samochodzik będzie bzykał az miło!

dodano 21.03.2007 przez

zrobiłem tym autem 40 tys (obecnie ma 135 tys), komfort jazdy znakomity (super wygłuszona kabina), brak jakichkolwiek wycieków z silnika czy skrzyni biegów, czy układu chłodzenia, czy klimatyzacji (regularne przeglądy). Nie zaznaczyłem w całokształcie że doskonały bo denerwują ww drobiazgi. Najpoważniejsza naprawa to wymiana przegubów co podobno w tym modelu zdarza się często. W każdym razie warto naprawiać i dbać o auto bo daje naprawdę dużo przyjemności z jazdy!!!

dodano 07.11.2007 przez

Bardzo udany samochód, solidny i ładny, mnóstwo miejsca w środku, żadnych problemów z częściami i eksploatacją, duża ładowność, pojemność bagażnika OK. Przyjemne i eleganckie wykończenie. Zdecydowanie najlepsze materiały wewnątrz (w stosunku do "japończyków", Opli, Fordów). Bardzo wygodny. Super oszczędny. Ogólnie - jak się o samochód dba to on się odpłaca (Bravą jeździłem 6 lat i była praktycznie bezawaryjna).

dodano 11.07.2008 przez

Auto bardzo dobre w codziennym użytkowaniu i niezawodne, oszczędne i jest czym pocisnąć kiedy jest potrzeba.Jest poprostu bardzo wdzięczne - zawsze sprawne. Jeżdżę tym autem 8 rok i narazie nie zamierzam go sprzedawać. Jestem zwolennikiem im mniej elektroniki w samochodzie tym lepiej (a jeśli już musi być to jak najbardziej prosta-szybko identyfikowalna), ponieważ ona najczęściej zawodzi.

dodano 09.04.2009 przez

Silnik, spalanie, prowadzenie auta, przestrzeń.. to najbardziej charakteryzuje to autko.. bogate wyposażenie, wygląd to już kwestia gustu.. dla mnie mam 23 lata idealne auto.. i dzieci zapakuje, i żona po zakupy pojedzie, i na wakacje wszystko się zmieści, i kumpli przewiozę.. wszystko bez gniecenia, z duża wygodą a i szybko i bezpiecznie :))

dodano 13.06.2009 przez

Jest dobrze, ale bez fajerwerków. Po czterech latach polskich dróg nawet sobie poskrzypuje i stuka (w pierwszym roku po przyjeździe z Niemiec było sterylnie cicho). Bardzo dużo miejsca. Duża ładowność. Silnik rewelacyjny (w 115 KM do 2001 r. rozrząd jest droższy niż w innych - napinacz hydrauliczny).

dodano 20.02.2010 przez

Auto w 100% godne polecenia. Droższe w zakupie od np. aut francuskich, ale zdecydowanie mniej awaryjne, tańsze w codziennej eksploatacji. Jedynym mankamentem są słabe reflektory przednie. Ja mam wersję z fabrycznymi ksenonami i taką polecam. Różnica diametralna. Następny też będzie Passat-B5 FL.

dodano 03.01.2006 przez

To jest auto dla ludzi z gróbym portfelem koszty napraw są wysokie dlatego polecam starszy model passata B4 jedno wachaczowe zawieszenie a nie jak w moim czterowachaczowe jeden waczacz to wydatek 250zł razy 8 szt przed zakupem proszę się mocno zastanowić

dodano 12.04.2013 przez

Jako pojazd rodzinny jest funkcjonalny, wygodny i pakowny. Spalanie oceniłbym jako zadowalające. Przyjemnie się prowadzi, jeździ się pewnie i wygodnie. Dostępność części wzorowa, poza tym każdy mechanik potrafi go naprawić.

dodano 01.03.2015 przez

Nadwozie bardzo przyjemne z wyglądu, nie rdzewiejące. Wnętrze świetnie wykonane, bardzo przyjemne fotele, przestronna kabina, bardzo duży bagażnik. Nic, tylko ładować najbliższych i...w drogę!