Volkswagen Passat B5 1.9 TDI 115KM 1998-2000 - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Passat B5 1.9 TDI 115KM 1998-2000

2% gorzej niż w segmencie Klasa średnia (4,18)

dodano 25.11.2006 21:44:32 przez

Mam służbową Vectre z 2000r w benzynce.I tak nawiasem mam dośc prowadzenia jakichkolwiek pojazdów w czasie wolnym od pracy.Ale do Passacika zawsze wsiadam z radością to naprawde przyjemnośc prowadzić ten samochodzik.jeśli dbamy i wymieniamy wszystko na czas to jest Ok! Jeszcze raz przestrzegam przed autoryzowanymi servisami! Ceny na poziomie Szwajcarii. Ale warto jechać i zdjagnozować pojazd jeśli coś w nim dolega,zapytac o numer częśc katalogowej a dalej poszukać sobie sprawdzonego mechaniora zaoszczędzimy na robociżnie której wartośc w servisach jest chorendalna! Ale na jakości uzytych materiałów nie ma co oszczędzać warto kupować markowe wtedy samochodzik będzie bzykał az miło!

dodano 21.03.2007 09:50:36 przez

zrobiłem tym autem 40 tys (obecnie ma 135 tys), komfort jazdy znakomity (super wygłuszona kabina), brak jakichkolwiek wycieków z silnika czy skrzyni biegów, czy układu chłodzenia, czy klimatyzacji (regularne przeglądy). Nie zaznaczyłem w całokształcie że doskonały bo denerwują ww drobiazgi. Najpoważniejsza naprawa to wymiana przegubów co podobno w tym modelu zdarza się często. W każdym razie warto naprawiać i dbać o auto bo daje naprawdę dużo przyjemności z jazdy!!!

dodano 07.11.2007 12:36:28 przez

Bardzo udany samochód, solidny i ładny, mnóstwo miejsca w środku, żadnych problemów z częściami i eksploatacją, duża ładowność, pojemność bagażnika OK. Przyjemne i eleganckie wykończenie. Zdecydowanie najlepsze materiały wewnątrz (w stosunku do "japończyków", Opli, Fordów). Bardzo wygodny. Super oszczędny. Ogólnie - jak się o samochód dba to on się odpłaca (Bravą jeździłem 6 lat i była praktycznie bezawaryjna).

dodano 11.07.2008 22:20:45 przez

Auto bardzo dobre w codziennym użytkowaniu i niezawodne, oszczędne i jest czym pocisnąć kiedy jest potrzeba.Jest poprostu bardzo wdzięczne - zawsze sprawne. Jeżdżę tym autem 8 rok i narazie nie zamierzam go sprzedawać. Jestem zwolennikiem im mniej elektroniki w samochodzie tym lepiej (a jeśli już musi być to jak najbardziej prosta-szybko identyfikowalna), ponieważ ona najczęściej zawodzi.

dodano 09.04.2009 11:53:45 przez

Silnik, spalanie, prowadzenie auta, przestrzeń.. to najbardziej charakteryzuje to autko.. bogate wyposażenie, wygląd to już kwestia gustu.. dla mnie mam 23 lata idealne auto.. i dzieci zapakuje, i żona po zakupy pojedzie, i na wakacje wszystko się zmieści, i kumpli przewiozę.. wszystko bez gniecenia, z duża wygodą a i szybko i bezpiecznie :))

dodano 13.06.2009 01:07:44 przez

Jest dobrze, ale bez fajerwerków. Po czterech latach polskich dróg nawet sobie poskrzypuje i stuka (w pierwszym roku po przyjeździe z Niemiec było sterylnie cicho). Bardzo dużo miejsca. Duża ładowność. Silnik rewelacyjny (w 115 KM do 2001 r. rozrząd jest droższy niż w innych - napinacz hydrauliczny).

dodano 20.02.2010 21:40:11 przez

Auto w 100% godne polecenia. Droższe w zakupie od np. aut francuskich, ale zdecydowanie mniej awaryjne, tańsze w codziennej eksploatacji. Jedynym mankamentem są słabe reflektory przednie. Ja mam wersję z fabrycznymi ksenonami i taką polecam. Różnica diametralna. Następny też będzie Passat-B5 FL.

dodano 03.01.2006 10:25:43 przez

To jest auto dla ludzi z gróbym portfelem koszty napraw są wysokie dlatego polecam starszy model passata B4 jedno wachaczowe zawieszenie a nie jak w moim czterowachaczowe jeden waczacz to wydatek 250zł razy 8 szt przed zakupem proszę się mocno zastanowić

dodano 12.04.2013 09:58:04 przez

Jako pojazd rodzinny jest funkcjonalny, wygodny i pakowny. Spalanie oceniłbym jako zadowalające. Przyjemnie się prowadzi, jeździ się pewnie i wygodnie. Dostępność części wzorowa, poza tym każdy mechanik potrafi go naprawić.

dodano 19.12.2011 02:27:23 przez

Podsumowując autu jest bardzo wytrzymałe i mało awaryjne.Auto dobrze znosi nasze kiepskie drogi i nie najlepszą jakość naszych paliw.Dużym plusem auta jest dostępność wszystkich części.

Demonstracyjny Infiniti Q50 3,5 AWD Hybrid

Demonstracyjny Infiniti Q50 3,5 AWD Hybrid

Rocznik: 2014. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 3.5 364KM, .

Demonstracyjny Hyundai i40 Comfort Plus

Demonstracyjny Hyundai i40 Comfort Plus

Rocznik: 2014. Przebieg: 10 km. Silnik: 2.0 177KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Passat, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Passat

Przeczytaj o Volkswagen Passat

Volkswagen Passat Alltrack - uniwersalne kombi
Volkswagen Passat Alltrack - uniwersalne kombi Alltrack został stworzony z myślą o klientach, którzy potrzebują przestronnego samochodu o uniwersalnym charakterze, jednak z różnych względów nie chcą kupić crossovera lub SUV-a. Uterenowione kombi stanowi też ciekawą propozycją dla osób planujących zakup Passata, który będzie wyraźnie różnił się od tysięcy służbowych kombi.

Volkswagen Passat - zobacz filmy

VW Alltrack, Na każdą okazję
VW Alltrack, Na każdą okazję Na ryby, na grzyby, na lwy by...śpiewał niegdyś Kabaret Starszych Panów. Chyba podobna melodia chodziła po głowie decydentom z Volkswagena, bo zlecili oni inżynierom opracowanie wariantu Passata, który własności jezdne wersji 4MOTION połączyłyby z większym prześwitem i możliwością jazdy w lekkim terenie. Tak powstał model Alltrack, który zaprezentujemy w tym odcinku.
Volkswagen Passat Variant - 3 zalety i 3 wady
Volkswagen Passat Variant - 3 zalety i 3 wady W tym samochodzie znacznie łatwiej było o zalety, niż o wady, ale poradziliśmy sobie - zapraszamy do oglądania sporządzonej przez nas listy zalet i wad VW PASSATA.

Volkswagen Passat B5 1.9 TDI 115KM 1998-2000 110