Volkswagen Passat B5 2.0 TDI 136KM 2004-2005 - Oceń swoje auto

(813 ocen)

Volkswagen Passat B5 Sedan - Oceń swoje auto Sedan

(924 oceny)

Oceny Volkswagen Passat B5 2.0 TDI 136KM 2004-2005

9% lepiej niż w segmencie Klasa średnia (4,18)

dodano 11.01.2015 przez

Witam. Swietny samochód jeszcze ze starej epoki nie to co nowe badziewia... mam juz nalatane 320 tyś i ostatnio wymieniałem wałek rozrzadu z hydraulikami tak bezawaryjnie. Spalanie 7 l. Bardzo wygodny i przyjemny samochód. Pomimo że to 2.0 TDI praktycznie wszystko pasuje z 1.9 TDi AWX i AVF

dodano 25.05.2012 przez

daje ocene dobrze, ponieważ brakuje mi wtym autku polotu, jakiegoś akcentu. Ten samochód jest dopracowany w każdym szczególe ale chyba troche toporny, w srodku taki smutny. A może sie tylko czepiam? albo nie widzilaem HIGHLine ;)

dodano 12.12.2014 przez

dodano 03.01.2011 przez