Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B7 Variant

Seba, 9 lat temu
Silnik 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Rok produkcji 2011
Volkswagen Passat B7 Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW 2010-2014 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Komfort jazdy ponadprzeciętny. Cisza w samochodzie. Wygodne fotele.
Układ elektryczny : Usterka modułu bluetooth
Pierwsze wrażenie: samochód solidny, dobrze wykonany, średnio wyposażony, przestronny.
Osiągi przyzwoite. Przesiadając się z poprzedniego auta odpiąłem od zaprzęgu 45 KM. Strata wyczuwalna, ale da się jeździć. Silnik cichy. Kultura pracy przyzwoita. Turbodziura wyczuwalna, ale nie przeszkadza. Wyprzedzanie możliwe.
Precyzyjna, dokładna. Przesiadłem się z automatu, więc to dla mnie ważny element. Przystosowanie trwało pięć minut.
Zawieszenie zdecydowanie lepsze niż w Lagunie. Samochód jedzie jak po torach. Nierówności pokonuje płynnie, nic nie stuka, nie puka. Jestem zadowolony.
Lusterka nędzne. Nic nie widać w bocznych. Kształt kosmiczny, praktycznie bez sensu. Z tyłu widoczność przeciętna. Z przodu akceptowalna.
Wszystko pod ręką. Po kilku kilometrach obsługa niemal intuicyjna. Jedynie obsługa komputera bez szału. Tempomat super. Światła, przełączniki, regulacja foteli bez problemów.
Bez komentarza.
Dużo więcej miejsca niż w Lagunie III. Zwłaszcza z tyłu. bagażnik w variancie rewelka.
Cicho, cichuteńko.
6,0 przeciętna z dnia w cyklu mieszanym. Na trasie pomiędzy dwoma miastami powiatowymi 4,4 l/100 km.
Trzyletni samochód kupiony za pół ceny nowego. Wół roboczy za niezłe pieniądze, ekonomiczny i solidny.
Szwankuje moduł bluetooth. Na razie nie wymieniałem. Rozłącza telefon podczas jazdy co kilkanaście minut. Irytujące.
Na razie nic.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 TDI CR DPF BlueMotion 105KM 77kW [l/100km]