Oceny Volkswagen Passat B6 Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW 2007-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B6 Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW 2007-2010

~Piotr
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Dużo złych opinii można przeczytać o tym samochodzie: że elektryka, że DSG, że olej... Ja mam go od nowości, bez żadnej stłuczki a że nie oszczędzałem na serwisie - odwdzięczył mi się (niemal) bezawaryjną eksploatacją. Mechatronika skrzyni biegów padła po 170 tys km - ale kupując go wiedziałem, że samochód ma taka wadę. Oleju nie dolewam - może dlatego, że trybu sportowego używam sporadycznie? Poza tym - po 9 latach wszystko w nim działa:...
~Bodi
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Do modelu byłem uprzedzony - samochód dla emerytów. Trochę tak wygląda, szczególnie tył mało mi się podoba. Ale wrażenia ze środka, szczególnie z jazdy mocno to rekompensują. Jak dla mnie pod względem technicznym jest to samochód taki, jaki powinien być. Zaznaczam, że nie wiem, jak wygląda wersja standardowa i co zawdzięczam dodatkowo płatnym dodatkom - więc sprawdźcie przez zakupem, czy macie to samo :) Bardzo mięciutka skóra...
~Stach
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta, mam go od nowości. W porównaniu z passatem moja poprzednia Vectra GTS była kopalnią awarii i usterek. Do Passata najbardziej mógłbym się przyczepić, że jest taki... niemiecki i nudny, bez wyglądu i polotu, ale jako auto do użytku na codzień bardzo wygodny i jak na razie raczej bezproblemowy.
~Andrzej
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Samochód mam prawie 2 lata, naprawdę jedzie dobrze, powiedziałbym nawet bardzo dobrze. Czasami brakuje mocy szczególnie powyzej 200km/h. Żadnej usterki nie było w ciągu 2 lat, tylko przeglądy. Mam zamiar zmienic oprogramowanie po gwarancji na 200km. Wtedy mam nadzieje ze juz nie bedzie do czego się przyczepić.
~met
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Super auto w atrakcyjnej cenie. nie rozumiem jak można dać prawie 140 tys za TDI?!!, gdy nowe TSI można mieć za 80 tys (wyposażenie jak dla mnie kompletne). To kolosalna różnica. Lepiej kupić za to 2gi samochód (np.Golfa :)). Niestety wiele osób ulega marketingowi i modzie na ropniaki.
~bkola@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Po obniżkach cen moim zdaniem auto bezkonkurencyjne. Ani mondeo, ani Insignia, ani Accord nie ma w ofercie podobnie dobrego silnika benzynowego o zblizonych parametrach (bezpośredni wtrysk itp. ). A że benzyna tańsza od ropy - co tu wiecej mówić
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B6 Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
8,8
~Robulo
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Samochód mam od 2 tygodni i jak narazie jest wszystko w porządku. Auto bardzo przestronne, wygodne i rodzinne. Samochód cichy, dynamika zadowalająca.
~Adamsky
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
To był super wybór! Szkoda, że ze względu na konkurencję dla silnika 2,0 VW wycofuje się z 1,8 (zresztą oba silniki mają identyczną konstrukcję) i stosuje dwownsizing
~Misior
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Ogolnie bardzo fajnie. Troche wkurzaja mnie trzeszczace plastyki na naszych wyboistych drogach.
~Coyote
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Tego oczekiwałem. Normalny samochód dla normalnych użytkowników.
Volkswagen Passat B6 Sedan