Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B6 Sedan

***Łuki***, 18 lat temu
Silnik 2.0 TDI 140KM 103kW
Rok produkcji 2005
Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Mam mojego PASSKA ok. 5 miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolony. Silnik 2.0 TDI pracuje jak mażenie. 9 sek do setki, V max 210 km/h. Wykończenie jest topowe. Elementy z najwyższej półki. Dóżo też jeżdze w nocy i świetnie spisują się opcjonalne bi-xenony doświetlające zakręty. Opcjonalne beżowe skóżane fotele są świetne, tak jak ich trzymanie boczne.
silnik doskonały, osiągi genialne, jednotka 2.0 tdi pracuje czysto i gładko, jednak przy rozruchu po nocy trochę klekocze, ale szybko to ustaje, no i ta elastyczność, silnik ten ciągnie od najniższych obrotów.
biegi wchodzą czysto i gładko, 6-ścio biegówką super się miesza
passek genialnie trzyma się drogi, do tego te opcjonalne 17" -super
z tym jest trochę gorzej szczególnie przy parkowaniu, ale parkometr przód i tył pomorze
ergonomia doskonała, wszystko w zasięgu ręki kierowcy, wszystko jest też super czytelne
climatronic, gdzie strumień nie jest kierowany bezpośrednio na osoby, genialne grzanie i chłodzenie
miejsca we wnętrzu jak w aucie o klase wyższą, mam wzrost 198 cm i zajmuje miejsce z przodu i z tyłu bez problemów
auto doskonale wyciszono, tak jak by silnik nie pracował, ale dopiero po rozgrzaniu
auto o takiej mocy(140 KM) pali zaskakująco mało, miasto 7.5l, trasa nawt do 4,5l, przeglądy są tanie tak jak eksploatacja
Jedynym mankamentem w autach z Wolsburgu jest to, że za wszystki potrzebne i przydatne opcje VW każe sobie słono dopłacać, ale reszta bez zastrzeżeń.
narazie odpukać nie przydażyły mi się rzadne drobne usterki, myśle że tak też pozostanie
tak jak drobnych usterek nie miałem tak też i poważniejszych
Volkswagen Passat B6 Sedan