Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B6 Sedan

mirjon@wp.pl, 18 lat temu
Silnik 2.0 TDI 140KM 103kW
Rok produkcji 2005
Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Komfortowy, niezawodny i ekonomiczny samochód rodzinny szczególnie w wersji Variant. Silnik 2.0 TDi jest bardzo dobrym wyborem pod względem ekonomicznosci a jednoczesnie nie zmusza doi rezygnacji z dynamicznej jazdy. Skrzynia 6-biegowa jest dodatkowym atutem. Wyposażenie zawiera wszyskto co niezbędne w dzisiejszym samochodzie zarówno w dziedzinie komfortu jak i bezpieczeństwa. Choć może poduszek jest mniej niż u dzisiejszych rywali klasowych.
Naprawdę super silniczek, elastyczność niesamowita, czuć moc pod pedałem gazu
Skrzynia 6-bieg działa ok, wsteczny wchodzi troszeczkę gorzej
Dobrze trzyma się drogi, ESP czuwa choć rzadko jest w użyciu
Ogólnie niezła choć na pewno mogłoby być lepiej, szczególnie przód auta podczas parkowania
Bez zarzutu, wszystko podświetlone, nie mam żadnych uwag. Tak ma po prostu być w aucie klasy sredniej
Działa bardzo wydajnie, jedynie na początku Climatronic trochę "buczy" ale tak ma być
Przestrzeni nie brakuje w żadnym miejscu tego auta, człowiek jadac nim naprawdę ma poczucie obszernosci
Silnik TDi ma niestety duży wpływ na ten aspekt, ale bardzo dobre wyciszenie zmniejsza ten komfort
Tutaj to jest po prostu mistrzostwo świata. Kawał auta a śr. spal. ok 7 l/100km z czego większość po mieście. Na trasie między 5 a 6 litrów . Jakby człowiek jeździł wolniej to było by jeszcze lepiej. Nie znam ceny przegłądów, gdyż dopiero czeka mnie pierwszy po 30.000 km. Zaleta LONG LIFE
VW zawsze się ceniło, ale jak na razie faktycznie wiem co mam i jestem bardzo zadowolony.
Na razie za młode żeby coś się działo. Tak więc nie mogę niczego mu zarzucić
Podobnie jak wyżej. Jak dotychczas brak usterek
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
5,9