Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TDI 170KM 2005-2010 - Oceń swoje auto

Ocena Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TDI 170KM 2005-2010

Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TDI 170KM 2005-2010

z przebiegiem 256 000 km, wyprodukowany w 2007 roku, automatyczna skrzynia biegów
~Krystian
dodał ocenę 25.01.2013 09:55:10, jeździ tym autem 3 lata

WV PASSAT 2.0TDI 170KM DSG - przejechalem autem 150tys.k., teraz ma 260tys.km i dla mnie czytajac opinie wiekszosci uzytkownikow niestety ale w przypadku mojego paska to nieprawda. To co robilem, regularne wymiany plynow, w skrzyni co 40tys., zalecaja wymiane w DSG co 60tys. ale czescie nie zaszkodzi poza tym kolo dwumasowe przy 200tys.km. = koszt 1tyś.zł. 220tyś.km. wymiana żarówek biksenonowych (wypalily sie) i nic wiecej sobie nie przypomiam. Leje dobrą ropę, jeżdżę dynamicznie i na auto nie moge narzekać, biorąc pod uwagę to, iż auto przyspiesz jak pocisk a zarazem potrafi być oszczędne i bezawarynje dla mnie rewelacja. Jestem zadowolony z zakupu. Pozdrawiam K.

Spalanie 2.0 TDI 170KM 2005-2010

Diesel [l/100km]
6,7

6,0

9,0

5,2

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

jest boski 2.0 TDI 170KM DSG

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Passat, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Passat

Przeczytaj o Volkswagen Passat

Volkswagen Passat Alltrack - uniwersalne kombi
Volkswagen Passat Alltrack - uniwersalne kombi Alltrack został stworzony z myślą o klientach, którzy potrzebują przestronnego samochodu o uniwersalnym charakterze, jednak z różnych względów nie chcą kupić crossovera lub SUV-a. Uterenowione kombi stanowi też ciekawą propozycją dla osób planujących zakup Passata, który będzie wyraźnie różnił się od tysięcy służbowych kombi.

Volkswagen Passat - zobacz filmy

Volkswagen Passat - Volkswagen Passat Variant - 3 zalety i 3 wady
Volkswagen Passat - Volkswagen Passat Variant - 3 zalety i 3 wady W tym samochodzie znacznie łatwiej było o zalety, niż o wady, ale poradziliśmy sobie - zapraszamy do oglądania sporządzonej przez nas listy zalet i wad VW PASSATA.

Liczba wpisów 188 395