Konkurs gokartowy - tydzień 4

Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TDI 170KM 2005-2010 - Oceń swoje auto

Ocena Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TDI 170KM 2005-2010

Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TDI 170KM 2005-2010

z przebiegiem 256 000 km, wyprodukowany w 2007 roku, automatyczna skrzynia biegów
~Krystian
dodał ocenę 25.01.2013 09:55:10, jeździ tym autem 3 lata

WV PASSAT 2.0TDI 170KM DSG - przejechalem autem 150tys.k., teraz ma 260tys.km i dla mnie czytajac opinie wiekszosci uzytkownikow niestety ale w przypadku mojego paska to nieprawda. To co robilem, regularne wymiany plynow, w skrzyni co 40tys., zalecaja wymiane w DSG co 60tys. ale czescie nie zaszkodzi poza tym kolo dwumasowe przy 200tys.km. = koszt 1tyś.zł. 220tyś.km. wymiana żarówek biksenonowych (wypalily sie) i nic wiecej sobie nie przypomiam. Leje dobrą ropę, jeżdżę dynamicznie i na auto nie moge narzekać, biorąc pod uwagę to, iż auto przyspiesz jak pocisk a zarazem potrafi być oszczędne i bezawarynje dla mnie rewelacja. Jestem zadowolony z zakupu. Pozdrawiam K.

Spalanie 2.0 TDI 170KM 2005-2010

Diesel [l/100km]
6,7

6,0

9,0

5,2

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

jest boski 2.0 TDI 170KM DSG

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Passat, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Passat

Przeczytaj o Volkswagen Passat

Volkswagen Passat Alltrack - uniwersalne kombi
Volkswagen Passat Alltrack - uniwersalne kombi Alltrack został stworzony z myślą o klientach, którzy potrzebują przestronnego samochodu o uniwersalnym charakterze, jednak z różnych względów nie chcą kupić crossovera lub SUV-a. Uterenowione kombi stanowi też ciekawą propozycją dla osób planujących zakup Passata, który będzie wyraźnie różnił się od tysięcy służbowych kombi.

Volkswagen Passat - zobacz filmy

Volkswagen Passat Variant - 3 zalety i 3 wady
Volkswagen Passat Variant - 3 zalety i 3 wady W tym samochodzie znacznie łatwiej było o zalety, niż o wady, ale poradziliśmy sobie - zapraszamy do oglądania sporządzonej przez nas listy zalet i wad VW PASSATA.
VW Alltrack, Na każdą okazję
VW Alltrack, Na każdą okazję Na ryby, na grzyby, na lwy by...śpiewał niegdyś Kabaret Starszych Panów. Chyba podobna melodia chodziła po głowie decydentom z Volkswagena, bo zlecili oni inżynierom opracowanie wariantu Passata, który własności jezdne wersji 4MOTION połączyłyby z większym prześwitem i możliwością jazdy w lekkim terenie. Tak powstał model Alltrack, który zaprezentujemy w tym odcinku.

Liczba wpisów 189 665