Volkswagen Passat B6 1.8 TSI 160KM 2007-2010 - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Passat B6 1.8 TSI 160KM 2007-2010

6% lepiej niż w segmencie Klasa średnia (4,22)

dodano 09.03.2013 20:33:13 przez

Do modelu byłem uprzedzony - samochód dla emerytów. Trochę tak wygląda, szczególnie tył mało mi się podoba. Ale wrażenia ze środka, szczególnie z jazdy mocno to rekompensują. Jak dla mnie pod względem technicznym jest to samochód taki, jaki powinien być. Zaznaczam, że nie wiem, jak wygląda wersja standardowa i co zawdzięczam dodatkowo płatnym dodatkom - więc sprawdźcie przez zakupem, czy macie to samo :) Bardzo mięciutka skóra kierownicy, dobre zakresy regulacji, przewygodne fotele (skórzano materiałowe). Wszystko w zasięgu ręki, dobrze ustawialne. Dokładna navi, centrum rozrywki z twardy dyskiem - zmieścisz całą płytotekę, rolety (tył elektryczna, tylne drzwi - ładnie wkomponowane). Ogromny bagażnik (jak Ci pomidor wypadnie z siatki i poleci na koniec - ciężko wyciągnąć). Ale dlaczego ma polecieć - sprytni Niemcy dołożyli bardzo praktyczny wieszaczek na siatki. Dobrze się sprawuje "ręczny" na guziku - niedługo zapomnę jak się ruszało pod górkę. A właściwie "zaciągam" za każdym razem, czasem dla zabawy. Komfort, ergonomia, wyposażenie, jakość wykonania - niemiecka perfekcja. Wygląd - trochę minus. Ogólnie: świetnie.

dodano 01.06.2010 23:18:14 przez

Samochód mam prawie 2 lata, naprawdę jedzie dobrze, powiedziałbym nawet bardzo dobrze. Czasami brakuje mocy szczególnie powyzej 200km/h. Żadnej usterki nie było w ciągu 2 lat, tylko przeglądy. Mam zamiar zmienic oprogramowanie po gwarancji na 200km. Wtedy mam nadzieje ze juz nie bedzie do czego się przyczepić.

dodano 14.12.2009 22:56:19 przez

Super auto w atrakcyjnej cenie. nie rozumiem jak można dać prawie 140 tys za TDI?!!, gdy nowe TSI można mieć za 80 tys (wyposażenie jak dla mnie kompletne). To kolosalna różnica. Lepiej kupić za to 2gi samochód (np.Golfa :)). Niestety wiele osób ulega marketingowi i modzie na ropniaki.

dodano 19.12.2008 02:45:29 przez

Po obniżkach cen moim zdaniem auto bezkonkurencyjne. Ani mondeo, ani Insignia, ani Accord nie ma w ofercie podobnie dobrego silnika benzynowego o zblizonych parametrach (bezpośredni wtrysk itp. ). A że benzyna tańsza od ropy - co tu wiecej mówić

dodano 21.08.2013 19:29:59 przez

To był super wybór! Szkoda, że ze względu na konkurencję dla silnika 2,0 VW wycofuje się z 1,8 (zresztą oba silniki mają identyczną konstrukcję) i stosuje dwownsizing

dodano 24.11.2011 11:40:08 przez

Ogolnie bardzo fajnie. Troche wkurzaja mnie trzeszczace plastyki na naszych wyboistych drogach.

dodano 17.08.2009 21:03:46 przez

Generalnie jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam ten model, koniecznie z silnikiem TSI.

dodano 19.02.2010 20:38:42 przez

Tego oczekiwałem. Normalny samochód dla normalnych użytkowników.

dodano 07.11.2012 20:47:02 przez

Jak na auto z takimi tradycjami powinno być lepiej

dodano 15.09.2011 15:12:04 przez

Jak wyzej, bardzo polecam, koniecznie 1.8 TSI

Demonstracyjny Hyundai i40 Comfort Plus

Demonstracyjny Hyundai i40 Comfort Plus

Rocznik: 2014. Przebieg: 10 km. Silnik: 2.0 177KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i40 COMFORT

Demonstracyjny Hyundai i40 COMFORT

Rocznik: 2013. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 1.7 136KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Passat, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Passat

Przeczytaj o Volkswagen Passat

Volkswagen Passat Alltrack - uniwersalne kombi
Volkswagen Passat Alltrack - uniwersalne kombi Alltrack został stworzony z myślą o klientach, którzy potrzebują przestronnego samochodu o uniwersalnym charakterze, jednak z różnych względów nie chcą kupić crossovera lub SUV-a. Uterenowione kombi stanowi też ciekawą propozycją dla osób planujących zakup Passata, który będzie wyraźnie różnił się od tysięcy służbowych kombi.

Volkswagen Passat - zobacz filmy

Volkswagen Passat - VW Alltrack, Na każdą okazję
Volkswagen Passat - VW Alltrack, Na każdą okazję Na ryby, na grzyby, na lwy by...śpiewał niegdyś Kabaret Starszych Panów. Chyba podobna melodia chodziła po głowie decydentom z Volkswagena, bo zlecili oni inżynierom opracowanie wariantu Passata, który własności jezdne wersji 4MOTION połączyłyby z większym prześwitem i możliwością jazdy w lekkim terenie. Tak powstał model Alltrack, który zaprezentujemy w tym odcinku.

Volkswagen Passat B6 1.8 TSI 160KM 2007-2010 25