Oceny Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW 2009-2010

Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW 2009-2010 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B6 Sedan 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW 2009-2010

2,6
~Rafał Jarocki
Sedan 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Zacznę od tego - w bajki należy włożyć bezawaryjność samochodów wyprodukowanych po 2008 roku Klekota kupiłem ze względu na pozornie niski koszt jazdy. Skończyło się dobre po gwarancji a zaczęły się problemy z silnikiem. Ten samochód zaprojektowany był na dwa lata. Najpierw dwu masa potem pompa w zbiorniku wstępna. Wtryskiwacze nr 3 a po miesiącu nr 2 radio nie czyta CD TURBINA kiedy dostaje powyżej 3500 obr/min wchodzi w stan awaryjny i...
~Maro75
Sedan 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Sprostowanie - silniki Common Raily CR są montowane w tych samochodach od 2008 roku!!! (Silnik)
~Tomek
Sedan 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
170 comonrail robi swoje jest cichy, nie ma żadnej turbodziury, przyśpiesza płynnie, nie ma żadnych problemów.Dla innych posiadaczy taka informacja CR wszedł od końca 2008 roku i jest to silnik absolutnie bezawaryjny nie ma co porównywać 170 zwykłej (Silnik)
~Ktoś
Sedan 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Właśnie sobie poczytałem wszystkie komentarze. Ja być może miałem szczęście i w salonie wyrwałem nówkę w wersji Highline (za naprawdę niewielkie pieniądze) - która po prostu do tej pory mi się nie zepsuła. Powiem krótko - dobry samochód jako NARZĘDZIE PRACY i tzw. \"OSZCZĘDNY WÓŁ ROBOCZY\". I TAK GO NALEŻY TRAKTOWAĆ. Jeśli mi się poważnie zepsuje - bez problemu przesiądę się na inną markę. Natomiast jak czytam te komentarze ZAKOMPLEKSIONYCH... (Silnik)
~P.
~arekst
Sedan 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
chyba troche za drogi w zakupie nowego - ale walorem jest wysoka cena przy odsprzedaży. (Stosunek jakość/cena)
~tomek
Sedan 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Bardzo dobra elastycznosc, silnik idealny do tej masy, ale na postoju moglby byc cichszy w czasie jazdy jest ok (Silnik)
~michał p
Volkswagen Passat B6 Sedan