Oceny Volkswagen Passat B7 Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW od 2013

Volkswagen Passat B7 Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW od 2013 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B7 Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW od 2013

3,2
~Olek
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Jestem trochę rozczarowany. Auto jakby stworzone do jazdy na wprost. Zakręty pokonuje ociężale, do tego beznadziejne fotele nie trzymają odpowiednio kierowcy nawet z porównaniu z Kia Ceed. Przyspieszenie nawet zadowalające biorąc pod uwagę, że mam wersję 177KM to dodatkowe 50 na pewno by się przydało. Mega pojemy i funkcjonalny bagażnik. Wygodna tylna kanapa. Skrzynia DSG czasami za wolno redukuje biegi przy dojeżdżaniu do świateł, trzeba...
3,8
~Kris
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Wybierając samochód kombi z napędem 4x4, lekko podwyższonym zbyt dużego pola wyboru nie miałem. Peugeot 508 RHX (Bardzo fajna hybryda, za stosunkowo małe pieniądze). Audi... no cóż ze względu na finanse wchodzi tylko w grę A4 allroad... niemniej przy tym wyposażeniu musiałbym wydać min. 50000zł więcej. A jednak to jest mały samochód. No i jeszcze Subaru... no cóż. Wybór padł na Alltracka głównie z powodu bardzo dobrego wyposażenia...
~alltrack
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Większość wie jaki jest Passat variant, a Alltrack zyskał tylko parę cm prześwitu przez co łatwiej się parkuje i jeździ po śniegu, ale też więcej spala i jest wolniejszy od zwykłego kombi. Myślę, że jest (był) to rozsądny wybór, w zimie rewelacyjny jest system Off-road z asystentem zjazdu. Jeśli ktoś mnie pyta mogę szczerze polecić ten samochód jest bardziej uniwersalny od zwykłego kombi.
~JaRUL3
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Jeżeli auto było dbane od nowości, to będzie służyć bardzo długo!
~Jez
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Po początkowym rozczarowaniu auto coraz bardziej mnie do siebie przekonuje. Mam wrazenie ze dopiero po 10tys km sie dotarlo i chodzi jak potrzeba.
4,1
~Orka
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Silnik przy 152k km wymagał regeneracji wtrysków. Pali dość sporo, po 4 latach i 120k km zaczęła przepuszczać płyn pompa wody i trzeba było co kilka tysięcy km robić dolewki. Poza tym ok. (Silnik)
Volkswagen Passat B7 Alltrack