Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B7 Alltrack

Jez, 8 lat temu
Silnik 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Rok produkcji 2014
Volkswagen Passat B7 Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW od 2013 - Oceń swoje auto
Po początkowym rozczarowaniu auto coraz bardziej mnie do siebie przekonuje. Mam wrazenie ze dopiero po 10tys km sie dotarlo i chodzi jak potrzeba.
burczy jak to diesel, ale jak juz sie rozgrzeje to idzie OK. Dynamika nie powala, ale z drugiej strony czuc przyspieszenie, szczegolnie jak sie przejdzie na manuala z automatu.
Dobrze jak na DSG, ale jakby ktos oczekiwal cudow to sie zawiedzie. Dziala poprawnie, choc jak dla mnie tryb normalny zbyt nisko trzyma obroty - potrafi trzymac 1.200 na 6tym biegu pod gorke, a z drugie strony 's' nie zejdzie ponizej 3 tys. Brakuje mi zdrowego rozsadku i srodka - czyli trzymania przedzialu 1,5 - 2,0 tys obr co dla diesla i spokojnej jazdy jest optymalne.
Generalnie OK, ale daje nizsza ocene za slaba trakcje na autostradzie na wprost. Ciagle trzeba minimalnie korygowac bo tak jakos myszkuje na lewo i prawo - mialem to kiedys 20 lat temu w cienkim, ale nawet w nissanie micra czegos takiego nie poczujesz. Dziwne.
bez uwag. jak dla mnie OK, normalny passat.
to chyba najsilniejsza strona VW. Moim zdaniem wzor dla innych.
Nie zwracam uwagi na wentylacje i orzewanie, a to chyba swiadczy ze wszytsko w porzadki jest.
dobrze jest, no ale po superbie to mam ciagle wrazenie ze ciasno.
to najwieksza wada tego auta. Burczy i furczy jak kombajn,
na razie koszt zakupu. bez rewelacji.
teraz widze ze sa lepsze propozycje.
brak
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW [l/100km]

8,3
11,0
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B7 Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Volkswagen Passat B7 Alltrack