Oceny Volkswagen Polo III Hatchback 1.9 D AEF 64KM 47kW 1994-1999

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Polo III Hatchback 1.9 D AEF 64KM 47kW 1994-1999

~Krzpod
Hatchback 1.9 D AEF 64KM 47kW
Posiadam te autko ponad 5 lat, w sumie ma teraz 18-letna karierę za sobą. Plusy. silnik mało pali bezproblemowy (nawet w mrozy -20, choć trzeba z 10 sek podusić), zawieszenie tylne (belka) bezobsługowa, przednie zdarzył mi się remont drążków i wymiana amortyzatorów, auto prowadzi swobodnie i trzyma się dobrze drogim gdy zmienimy mu felgi i opony na rozmiar min R14 (na standardowych dość mocno go wywraca przy agresywnej jeździe), miejsce w tym...
~kolo10
Hatchback 1.9 D AEF 64KM 47kW
Samochód ma najechanie 300 tyś, ja zrobiłem nim 40 tyś po polskich drogach i jestem zadowolony. Dla studenta autko idealne. Nie pali dużo, nie psuje się a jak coś wysiądzie to ceny są naprawdę śmieszne... filtry (oleju,powietrza, paliwa) to kwota 50-70zł świece 20zł za sztukę, opony też tanie, części do rozrządu z wymianą to jakieś 350zł. Spalanie 5.5 litra. W środku nie rozpieszcza... ale z przodu jest dużo miejsca, fotele są wygodne, po...
~Albert
Hatchback 1.9 D AEF 64KM 47kW
Jest to smutny mały niemiecki samochodzik! Nic ciekawego w nim nie ma, prostota i brak postępu ludzkiego! w 1999 roku inne auta jakoś coś fajnego w sobie miały a polo NIE! Aczkolwiek autko jest niezawodne pod względem technicznym! Tylko lać paliwo, pilnować zużywających się części i jeżdzić!!!
3,3
~jeży zajdel
Hatchback 1.9 D AEF 64KM 47kW
beznadziejna w moim egzemplażu po 100 tyś nie działała (Wentylacja i ogrzewanie)
3,5
~BloodMR
Hatchback 1.9 D AEF 64KM 47kW
Sinik pracuje równo i co najważniejsze bez usterkowy. Jedna zastrzeżenie to pojemność nieadekwatna do mocy, brak turbiny strasznie wpływa na komfort jazdy, gdy przymierzamy się do wyprzedzenia innego pojazdu, gdy każde miejsce pasażera jest zajęte. (Silnik)
2,9
~jacek306p
Hatchback 1.9 D AEF 64KM 47kW
niezniszczalny ale kultura pracy w tak małym aucie -porazka trzęsie na wolnych obrotach ,pali po mieście dużo ,tylko benzyna do tak malego auta ale luzie lubia ten samochód dalem ogloszenie i sprzedalem go za 1 godzine a i w zimie tak wolno kręci ze przy 15 c nie zapali złom (Silnik)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo III Hatchback 1.9 D AEF 64KM 47kW
5,6
3,4
~trener 78
Hatchback 1.9 D AEF 64KM 47kW
Myślałem że w mieście troszke mniej będzie łykał ropki(w korkach nawet do 7.5l)Trasa ok ok5l (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Volkswagen Polo III Hatchback